Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Halbr: czy ja wiem, opinie na miejscu są mocno podzielone - od że dobrze się stało bo Serbowie ustawiali wszystkich pod siebie po te które otwarcie mówią o bezsensie całej tej wojny (chyba nawet sam roki vulovic miał taką opinię)
  • Odpowiedz
P.S. Człowiek to nie farba, a dziewczyna z wpisu na oko, to jest biała.


@Wiesmin:
Jak sam mówisz człowiek to nie farba, rasy nie ocenia się po kolorze skóry tylko po cechach typowych dla rasy.
Na oko jest ewidentnie czarna. Szeroki płaski nos, drobne, głęboko osadzone oczy.
  • Odpowiedz
@Halbr: Mylisz się. Za Jugosławią tęsknią prawie wszyscy,oprócz Albańczyków z Kosowa. Dzisiaj uważa się że pojedyncze państewka nic nie znaczą, stąd tyle mówi się o zjednoczonej Europie. Jugosławia jako państwo federacyjne opłacałoby się wszystkim. Dzisiaj nawet bardziej niż teraz. Przykład kolejny to też Czechosłowacja. Tam większość nie chciała rozpadu,bo im to się opłacało. Chciano luźnej federacji, będącej związkiem raczej gospodarczym.


@Jedzid123: Masz tego potwierdzenie jakieś? Kto tak uważa?
  • Odpowiedz
@Ikarus_260: Innymi słowy: ci, którzy nie najwięcej zyskali na rozpadzie, są z niego najbardziej zadowoleni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie dziwi trochę Słowenia, bo spodziewałbym się znacznie mniej czerwonego - oni i Chrowac z całego tego grajdoła wyszli na rozpadzie chyba najlepiej.
  • Odpowiedz
@Jedzid123: socjalistyczny - najlepszy, europejski - niekoniecznie. Póki był Tito było dobrze, ale to nie znaczy że problemów tam nie mieli, choćby kwestia ubóstwa niektórych republik. Choć no politykę wg mnie Tito miał dobrą, szczególnie w sprawach układu warszawskiego
  • Odpowiedz