Wpis z mikrobloga

Mirki, korzystacie z jakiejś w miarę taniej diety? Aktualnie potrzebuje takiej na ok. 3200 kcal, 55% węgle, 15 białko reszta tłuszcze.
Posiadam duże pokłady ryżu białego (niestety tylko biały), oraz rybek w puszkach ( ͡º ͜ʖ͡º) + jakieś warzywka, cebula, buraki, (chociaż nie wiem jaki to ma rzeczywisty wpływ na przyrost wagi, natomiast zawsze może uatrakcyjnić potrawę) raczej również nie brak mi mleka, kefirów, jogurtów naturalnych. To tak słowem wstępu to co mam, chciałbym się dowiedzieć w co jeszcze się zaopatrzyć na większą ilość. Milutko by było jakby ktoś podzielił się swoją dietą np bazującą na tych produktach ()

#mikrokoksy #trening #dieta
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nihilistycznie: Jesz dziennie że 2 porcje wpc to będzie jakiś 3 zł, mięso za 8 zł to już masz ze 160 g białka, do tego pół litra mleka, masz 175g, rybkę w puszce i spokojnie za ten hajs masz 200g świetnego białka.
@nihilistycznie: przeznacz chociaz 1000kcal na samo bialko, te 15% to gowno i jeszcze pewnie liczone z platkow itp
przykladowa tania dieta to np 500g kury/indyka + 250g twarogu + 100g wpc z kfd codziennie
reszta to jakies corn flakes, ryze, orzechy wloskie, platki owsiane, jakies masla orzechowe, wafle ryzowe (polecam kupowac na promo w biedronce), siemie lniane, jakies ketchupy, skyry czy inne ustrojstwa co na vikopie polecaja, jablka, trio warzywne z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poemat: 3200kcal 15%, to daje 120g białka.
Nie wiemy jaka wagę ma OP.
Niemniej tagujac #mikrokoksy przyjąłem za pewnik, że ćwiczy.
Jest wiele źródeł, od pubmedu po polskie, że spożywanie większej ilości białka dla osob ćwiczących niesie za sobą pozytywne aspekty
Pierwsze z brzegu: https://m.facebook.com/damian.parol/posts/2398044570315280

Nawet jeśli byłby na redukcji, to więcej białka zapewni lepsza ochronę mięśni, TEF i po prostu parcie na głód.

Dodatkowo, ja liczę glownie białko zwierzęce. A