Wpis z mikrobloga

Gdzie mają dobre jakościowo, bawełniane tshirty typu basic (bez nadruków, mikrowzorków, czy struktury)?Mam Superdry i jakość jest świetna, ale 3 pack kosztuje 260zł, a to trochę dużo.

Byłem w H&M - strasznie cienkie, pewnie po praniu będą 2 rozmiary mniejsze + wygląd szmaty
Reserved z bawełny "prima" wydaje się być OK, chociaż cena trochę wysoka.

Jakieś inne marki godne polecenia?

#modameska
a.....e - Gdzie mają dobre jakościowo, bawełniane tshirty typu basic (bez nadruków, m...

źródło: comment_1595713272Mp60emnuGaH97RWxMhlOMc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@apee: serdecznie polecam przejść się do carry, kupiłem tam na promocji -50% chyba 10 świetnej jakości i idealnie dopasowanych, zwykłych, jednolitych basic koszulek w różnych kolorach, a kolorów do wyboru jest mnóstwo. Użytkuje je już ponad pół roku i nie widać na nich dużego zużycia. Kupiłem za to kiedyś w reserved koszulkę z serii premium i nie dość ze zrobiła się z niej straszna ściera to jeszcze popruła się w
  • Odpowiedz
@basssiok: Fruit of the Loom to nieironicznie dobry temat xD Mam kilka koszulek zespołów, które chciałem wesprzeć i które drukowały na fotl. Z racji, że takie koszulki noszę w 99% przypadków tylko na koncertach, to przechodziły przez trudne traktowanie (przepacanie, byłem za nie ciągnięty etc.) i mimo mnóstwa prań dalej sama tkanina wygląda dobrze.
  • Odpowiedz