Wpis z mikrobloga

Jadę autobusem i zauważyłem z przodu siedzi fajna dziewczyna która to co jakiś czas na mnie zerkała. Za każdym razem gdy skręcała głowę, zerkała na mnie szybko i uciekała wzrokiem. Gdy udawałem że na nią nie spoglądam potrafiłą dłużej utrzymać wzrok. To było miłe, wyciągneła grzebień z torebki by ogarnąć swoje kołtuny i ioczywiście przy wyczesywaniu prawego boku tak jej głowa skręciłą by mieć mnie na widoku. Kiedy również postanowiłem nieco dłużej styknąć się z nią wzrokiem, uśmiechneła się ale zaraz uciekła wzrokiem.

Zbliżamy się do przystanku na którym oboje będziemy wysiadać, pomyślałem że do niej zagadam jak wysiądziemy. Przy wychodzeniu z autobusu stałem tuż za nią. Ja wysoki, ona malutka, stoje bezpośrednio za nią, ta co chwila się od wraca bardzo delikatnie, im bliżej wyjścia, tym częściej zerka i próbuje ogarnąć mnie całego wzrokiem. Wysiadamy z autobusu i....
-
-
-
-
-
--

--
-

-
-
-
-
Biegnie i wita się ze swoim chłopakiem.............

No i to by było na tyle z mojego romantycznego wieczoru ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pamięajcie. Nigdy nie ufajcie kobietą. Zwracacie na ciebie uwagę, usmiecha się itd.? To nic nie znaczy. Chce tylko atencji.
#tinder #badoo #przegryw #gownowpis
  • 16
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Dokładnie! Mnie jedna dotykała, przytulała, mówiła miłe rzeczy, robiła maślane oczy, a po wszystkim... "Nie chcę z Tobą chodzić, robiłam to bo #!$%@? byłam. Przepraszam". ( _)

Co #!$%@??! Najpierw się do mnie przymilasz, a potem twierdzisz, że to nie były Twoje gesty, słowa i czyny?! Kłamczynie, one wszystkie takie są...
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Spokojnie zagadaj w autobusie na drugi raz, jak będzie zainteresowana to dostaniesz numer. Chłopak chłopakowi nierówny, często jest w związku chylącym się ku upadkowi, nigdy nie wiesz.
  • Odpowiedz
Biegnie i wita się ze swoim chłopakiem.............


@Pralko-suszarka: No i #!$%@? co z tego? Przecież to oczywiste, że szuka następnego, kolejnego, albo innego. Sytuacja którą opisałeś jest bardzo częsta, sam tak miałem wiele razy. Po prostu laska jest w trybie randkowania i szuka i spotyka się, kręci z kilkoma facetami w tym samym czasie. Nie ma w tym nic złego, bo większość się wykruszy i zostanie jeden na dłuższy związek. Mogę
  • Odpowiedz