Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Trixie: Nie ma że się powinno lub nie powinno. Ogólnie na świecie wszystko zależy, nic nie jedt pewne. Nawet nie mamy pewności, że cokolwiek "jest". Oprócz nas. Fakt myślenia jest jedynym doświadczeniem które nie jedt prseklamywane przez narządy zmysłów i jedynie on świadczy o tym, że istniejesz. Ale jak potwierdzić istnienie innych? Nie jedt to możliwe.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Estetykatopodstawa: po prostu chciałem się dowiedzieć, czy to jest faktyczna rzecz, ale wychodzi na to, że jest. Sam teraz zrobię risercz na ten temat, bo z jakiegoś powodu na tym tagu jak się zadaje jakiekolwiek pytanie, to nagle przyciąga to dużo głupków. Dzięki za odpowiedź.
@Trixie Jak chcesz "zrzucić" tłuszcz to jedz mniej niż potrzebujesz, czyli jeśli w dni nie treningowe nic nie robisz to 2800 kalorii to pewnie będzie plus kaloryczny. Nie ma czegoś takiego że tyle będziesz jeść dokładnie i schudniesz bo nie da się nawet dokładnie policzyć tego co jesz a to ile zużywasz energii zależy od wielu czynników, obserwuj wagę i obwody na przestrzeni vzasu to dowiesz się najlepiej czy jeść więcej czy
@Trixie: tzn, czy to jest istotne... tak i nie.
Mi pomaga to oszukac fajnie organizm na redukcji. Jednego dnia dostarczam mu spora dawke kcal a innego znacznie mniejsza, wiec czasami czuje sie on "dożywiony". U mnie sie to sprawdza, czy u Ciebie? Nie wiem.
Uwazam też, na logikę, że skoro mniejszy mamy wysilek danego dnia - to jemy mniej, a jak wiekszy to wiecej.

Niemniej jak napisalem, biore to na logike
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Trixie: W dzień treningowy spalisz więcej, więc jeśli zjesz tyle samo co w dzień nietreningowy będziesz odczuwał większy głód = większa szansa na podjadanie. Niektórym to nie przeszkadza i potrafią się trzymac rozpiski konkretnie, inny nie wytrzyma na dłuższą metę. Wszystko zależy od Ciebie. Ja w dzień treningowy zjadam nieco więcej (100-200kcal), ale nie zawsze. Zależy od posiłków, dnia, czasu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trixie: To nie jest głupia odpowiedź xd Gdyby życie było takie proste, że na każde pytanie da się odpowiedzieć tak lub nie, to byłoby pięknie. A nad tymi odpowiedziami trzeba się zastanawiać najdłużej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trixie: Robią i dla nich może mieć dla ciebie może mieć lub nie. Nikt Ci jednoznacznej odpowiedzi nie udzieli. Możesz nie czuć różnicy w treningu i spowolnisz redukcję. Możesz czuć dużą różnice i zrekompensuje to wyższe kalorie. Musisz sprawdzić na sobie.