Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój chłopak napisał do mnie wiadomość, że "Jestem teraz poza domem, napisze jak wrócę będę wracał". Chodzi o dość ważną sprawe, ponieważ nie miałam jak wejść do mieszkania z braku kluczy w środku nocy. Nie chciał napisać gdzie jest. Na messengerze pokazała mi się pod wiadomością informacja "wysłano z internetu". Czy to oznacza, że on wysłał wiadomość, ze swojego komputera w mieszkaniu, a nie telefonu?

#rozowepaski
#niebieskiepaski
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1bf94fb04e5f65ae866c22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
wysłano z internetu


@AnonimoweMirkoWyznania:

Google mówi:
“Sent from web” means the person is using Facebook from any Computer or in Phone in Facebook website"

Czyli pisał z komputera, albo używał przeglądarki w telefonie zamiast messengera (jeśli ma messengera to znaczy że pisał z kompa) - mógł też pisać z innego komputera, niekoniecznie swojego w mieszkaniu
PonuraBaba: @Mollina: jesteś prawdziwą geniuszką sypiąca radami z Cospopolitan, przecież ona go pytała o wszystko, a on nie chciał jej powiedzieć, jak ktoś coś ukrywa to nie działa "zapytaj" rozumiesz? Musiałabyś być genialną policjantką, podejrzany by nie chciał nic powiedzieć a ty byś powiedziała policji, ze "komunikacja i zaufanie u nich leży" buahaha

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania PonuraBaba

Można rozmawiać tak, żeby się niczego nie dowiedzieć, a można rozmawiać tak, żeby uzyskać odpowiedzi. No jeszcze powiedz mi, że jak facet ukrywa takie rzeczy, nie można od niego wyciągnąć podstawowych informacji, to są wyżyny zdolności interpersonalnych.

A do tego, jeśli się pyta na mirko skąd partner wysłał wiadomość, bo może nie wracał do domu, a w nim siedział, to niby szczyt zaufania?

Problemy poziomu "był dostępny na fb, a