Wpis z mikrobloga

#randkujzwykopem #modameska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randka #tinder #ubierajsiezwykopem
Na randkę ok? Czy taki typ stroju - koszula w spodnie, pantofle jest ok czy jednak lepiej białe snickersy, szorty i koszula na zewnątrz?
zarazstadpojde - #randkujzwykopem #modameska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #podr...

źródło: comment_1595669059sW9InMdV6G4qWYuDHyQlWH.jpg

Pobierz

Na randkę ok?

  • Różowa - rewelacja! 5.2% (152)
  • Różowa - może być (co do poprawy w kom.) 5.9% (174)
  • Różowa - uciekłabym z randki (uzasadnij w kom.) 8.9% (260)
  • Niebieski - rewelacja! 17.2% (503)
  • Niebieski - może być (co do poprawy w kom) 34.0% (994)
  • Niebieski - tragedia (uzasadnij) 28.8% (842)

Oddanych głosów: 2925

  • 169
@zarazstadpojde: ta kratka nie jest dobrym wzorem do koszuli. Koszula w kratę albo z rzadkim wzorem albo czarno-biała. Uważam, że pasek jest za szeroki, strasznie sztywno wygląda. Spodnie ok, chociaż trochę za mocno podwinąłeś te nogawki. Lepiej zawiń parę razy ale mniejszymi krokami. Co do butów to nie wiem, one są wysokie czy nie? Bo jeśli wysokie to średnio pasują na okres wakacyjny i pomyślałbym nad niskimi półbutami w stylu ćwierć
Koszula - zbyt pstrokata, rękawy za mało podwinięte, do tego ta łata na łokciach


@belwarg:

To nie personalnie do @zarazstadpojde, ale te łaty w koszulach i marynarkach zawsze mnie #!$%@?ą - część ubioru, która z założenia ma wyglądać elegancko, ma naszyte łaty i jest sprowadzana do łachów na rower, w efekcie wygląda jak #!$%@? bezdomnemu - to jakiś rodzaj buntu, próba ośmieszenia ubioru w stylu "ktoś mi każe nosić koszulę,
o ile opinia facetów jakoś mi powiewa o tyle opinia dziewczyn jest dla mnie istotna i trochę mnie dziwi, że tyle z nich by uciekła z randki.


@zarazstadpojde: Jak posiedzisz trochę w męskiej elegancji to się zorientujesz, że różowe nie mają o tym pojęcia i ich porady i opinie wskazują na nieznajomość tematu.

Po drugie - weź poprawkę na wszelkie porady, żeby ubrać się luźniej. Mamy okres wakacyjny, przez co wiek
@zarazstadpojde: wlasnie na opinii kobiet powinno Ci najmniej zalezec bo one w ogóle nie znaja sie na modzie meskiej xD dlaczego? Bo po prostu nie chodzą w meskich ciuchach:) one moga tylko stwierdzic czy jestes dobrze ubrany badz nie.

Jako osoba ktora dobrze sie ubiera i dostaje pod tym wzgledem duzo komplementow radze Ci tak. Wez po prostu podgladaj facetow którzy w opinii ogolu dobrze sie ubierają np instagram. Jest tez
@moja-lewa-stopa: moda to jest trening, nikt kto sie nie intersuje na biezaco, nie kupuje ciuchow, nie bedzie nagle super doradcą.

Kilka razy bylem świadkiem jak kobiety probowaly ubrac facetow i mimo, ze same dobrze wyglądały to daj Pan spokój