Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Po czterech dniach wolnego wracam na trasy, chociaż trzeba powiedzieć, że bardzo rozleniwiona ta służba, ale nie ma co narzekać tylko trzeba sie cieszyć. Kieras też bardzo spoko, także powinno być przyjemnie i szybko szczególnie, że najtrudniejsza część już za mną (wstawanie o 4:20 nigdy nie należało do moich mocnych stron i ciągle mam koszmary, że zaśpię do pracy).

Jeśli chodzi za to o resztę;

- dziś mija mi rok odkąd zacząłem uczyć się porządnie japońskiego i jestem z tego powodu bardzo zadowolony
- i prawie półtora roku odkładania pieniędzy na dłuższy wyjazd w tamtym kierunku (21tys. zł w ciągu 14 miesięcy uważam za super wynik przy moim poziomie życia, w którym niczego sobie nie odmawiam)
- EIP wróciło na tory i trochę żałuję, że we Wrocławiu mamy ich tak mało. Mimo, że nie byłem do nich przekonany gdy przyjmowałem sie do pracy (codzienne Warszawy) to teraz mógłbym się poświęcić. No cóż, parę w miesiącu musi mi wystarczyć.

I chyba najważniejsze to, że myślę o kursie na kierpocia. Przymierzałem się do wakacyjnego, ale jak wszystkie zostały odwołane z powodu pandemii. To się wiąże z kolejnymi 3 latami na PKP, ale i tak zamierzałem pracować co najmniej do ukończenia 26 r.ż.. Zobaczymy.

Miłego dnia!

Czas administracyjny 05:33 - 05:43

Pasażer REGIO Wrocław Gł. 05:43 - 8:11 Zielona Góra Gł.

IC 83100 Malczewski z Zielona Góra Gł. 9:11 - 11:27 Wrocław Gł.

Rezerwa IC Wrocław 11:27 - 13:43

#sziszucontent #pkp #kolej
Pobierz
źródło: comment_1595646946dicRyXmSjzpzi7ZdXbPQIF.jpg
  • 24
@Shishu: Mam problem z intercity i rezerwacjami po 1 zł przy bilecie okresowym. Wcześniej też mogłem zrobić tylko jedną rezerwacje ale za darmo. Teraz mój miesięczny kosztuje o 40 zł więcej xd
To się wiąże z kolejnymi 3 latami na PKP, ale i tak zamierzałem pracować co najmniej do ukończenia 26 r.ż..


@Shishu: Ale te plany (26 r.ż.) dotyczą pracy w PKP czy w ogóle na kolei?
Jakie masz inne alternatywy oprócz kursu na kierownika pociągu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: ej wy w tym IC w ogóle jeszcze podbijacie bilety? Ostatnio jak jechałem prestiżowym przewoźnikiem z to miałem 4 kontrole i nikt mi nie podbił biletu ( ͡° ʖ̯ ͡°)