Wpis z mikrobloga

Dzień #7 Lysifjord - Bjerka

Jak myślicie co się dzisiaj działo od rana? No padało :D tak gdzieś do 14, później w końcu przestało. Dzisiaj spędzam czas z kuzynem i jego rodziną na kempingu. Pogoda tutaj jest póki co zajebista, nie pada, prawie nie ma chmur, jest..... ciepło! Dzwoniłem do mechanika i pytałem o ten check engine, mówił że w Kawasaki nie powinno być problemu, bo będzie leciał sobie na domyslnej mapie, skoro schodzą mu złe pomiary z sondy. Dodał też, że gdyby to było BMW to byłoby przeje.... Serio BMW są takie wrażliwie? W każdym razie miejmy nadzieję, że wszystko będzie okej. Natomiast dzisiaj, przez przypadek spojrzałem na oponę i na chwilę mnie zamurowało. Ja wiedziałem, że Norweski asfalt zżera opony ale nie że aż tak. Środek już trochę wytarty. A opony są z tego roku, założyłem nowe i przed wyjazdem zrobiłem na nich niecałe 2k. Meltzelery ale modelu nie pamiętam. Dzisiaj mam chillowy dzień, wcześnie skończyłem jest spokojnie - toteż naszło mnie żeby iść do sklepu i wiecie - dupnąć se monsterka - a co w końcu na wakacjach jestem! Za monstera, chipsy, 3 zwykle bułki, wodę i sok zapłaciłem 162 korony. Drogo się żyje w tej Norwegii :D oczywiście pisze to tak pół żartem bo zarobki pewnie są adekwatne do cen. Wymyśliłem dzisiaj fajna grę, w którą można grać jadąc na motocyklu przez Norwegię. Gra nazywa się "Pada czy nie pada?". Zasady są bardzo proste - przed wyjazdem do tunelu obstawiasz czy po drugiej stronie pada czy nie. W sumie wiele do wygrania nie ma, bo jak pada to dalej będziesz mieć mokre rękawice, a jak nie pada to przez chwilę się będziesz łudzić, że w końcu będzie pogoda :D prawda, że fantastyczna zabawa? Spróbujcie, emocje gwarantowane :D a tak serio to idzie się przyzwyczaić :)

To tyle na dziś, na jutro plan jest następujący - skoczyć do Bodo, rozbić namiot, posiedzieć, w nocy poskładać i 3:15 mam prom na Lofoty :)

#motomirko #motocykle
#motowyprawy
#pepejedzieprzeznorwegie
pepepanpatryk - Dzień #7 Lysifjord - Bjerka 

Jak myślicie co się dzisiaj działo od...

źródło: comment_1595613660EIxclH1EtTqjRn9Xvtkv2c.jpg

Pobierz
  • 8
@Popularny_mis: cholera, gdybym wcześniej wiedział to ogarnąłbym jakoś inaczej prom a tak to mam do Moskenes :(

Ponad 1k to było w pierwszy dzień :D tak to 500-600 :) Wiesz to moja pierwsza taka wyprawa, nie mam do końca pojęcia jak to się czasowo ułoży, codziennie planuje jakiś następny dzień, a i tak się plany zmieniają :) no i mój cel to przede wszystkim Nordkapp. Ale spokojnie ja do Norwegii jeszcze