Wpis z mikrobloga

Z racji skończenia projektu dwa tygodnie wcześniej w #korpo mieliśmy wybór, albo iść na urlop i mieć płacone 100% pensji, albo iść "Poszerzać horyzonty w innych działach" za 125% pensji.

Z racji tego, że w domu nie mam i tak ci robić, a urlop planuje później, w dodatku +1/4 pensji to całkiem niezły hajs w moim przypadku, to poszedłem sobie do #finanse na stanowisko Młodszego wklepywacza danych do Excela. I o boże... Jednak bym wolał te 100% pensji.
Czas mi tak szybko leci, mija godzina a ja dopiero mam wypełnioną jedną stronę A4. To taka żmudna robota, współczuję studenciakom-stażystom od dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Staram się to optymalizować najszybciej jak mogę, a i tak czuję jak mi czas przelatuje przez palce

A mogłem iść do pań sprzątaczek, mam wrażenie, że więcej radości i bardziej urozmaicone by było

#zalesie #korposwiat #pracbaza
  • 8
@Stolbilardowy: uświadomiłem sobie to po decyzji i pierwszym dniu w nowym dziale, chciałem zobaczyć co ciekawego robią inni ( ͡° ʖ̯ ͡°)

coś czuję, że chyba chorobowe wezmę na chociaż 3 dni w kolejnym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mysciak: Normalnie to "menadżeruję" zespołem marketingu odpowiedzialnym za opracowywanie strategii i pierwsze wdrażanie projektów marketingowych. Nasz projekt zaakceptowany przez samego CMO i w przyszłym miesiącu będzie wdrażany. Niestety nie mogę więcej mówić, bo mamy pełno NDA i nawet za ujawnianie koloru kampanii jest #!$%@? xD

Uznałem, że finanse brzmią ciekawie i zawsze warto poszerzać horyzonty, szczególnie w erze koronawirusowego post-kryzysu, a tu zonk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@niochland: fajna robota z tym wdrażaniem projektów marketingowych, jak się o to zaczepić?

a co do tej zmiany to współczuję, robiąc taki przeskok na chwilę można się pochlastać xD a niektórzy robią to cały czas - niestety są finanse i "finanse" jak pisze kolega wyżej