Wpis z mikrobloga

Ponad tydzien temu zaprosilem kolezanke na wesele w polowie sierpnia, zgodzila sie, potwierdzilem mlodym. Dzisiaj dostaje wiadomosc, ze brat jej zaproponowal wyjazd do Chorwacji w terminie obejmujacym wesele i ona chce jechac i musi szybko podjac decyzje. O tym, ze mamy w tym czasie wesele nawet nie wspomniala, bardziej przejal ja wyjazd...

Az mam ochote jej powiedziec jak PiS lekarzom 'niech jedzie', ale juz raczej nikogo sobie nie ogarne do tego czasu :(

#logikarozowychpaskow
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InterferonAlfa_STG: @Tytanowy_Lucjan
CO #!$%@?? Wy jej bronicie? XD
(ponad 80 komentarzy to odpowiem tylko na to co jest w top2 najbardziej plusowanych)
oczywix, że wesele < Chorwacja, ale tak się po prostu nie robi że umawiasz się na weselicho a potem zostawiasz typa na ( ͡° ͜ʖ ͡°) lodzie
i jak OP napisał, że ponad tydzień temu ją ogarnął na połowę sierpnia to ma jeszcze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bezbek303: Gdyby on zapraszał na pół roku do przodu to bym był za opem, ale tydzień wcześniej?

Według mnie skoro sprawa była świeża to tak samo mogła się na świeżo skończyć, bo by się jednak rozmyśliła nawet bez wycieczki.

Żeby być na czysto to mogła jedynie oddać hajs za jej miejsce by być rozgrzeszoną w pełni, gdyby op nie znalazł zastępstwa, a para nie mogła tego już anulować.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: no ta, kwestia czasu stawia sprawę w trochę innym świetle, ale to nadal powinna pierwsze o czym powiedzieć to to, że przez wycieczkę nie będzie mogła iść na wesele, a nie mówić o wycieczce, a o weselu ani słowa, jak to napisał OP
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: jak dla mnie to skoro zdecydowała się iść na wesele to nie powinna się później rozmyślić, bo trafiło się jej coś lepszego. Dla mnie to oznaka, że taka osoba nie warta jest dalszej znajomości.
  • Odpowiedz
hodzi o to w jaki sposob jest to mi komunikowane, bez kultury i ogolnie bez nawet krzty 'sory, nie moge isc na wesele,


@czuczupikczu: może zapomniała bo nie jest to dla niej coś (wesele) istotnego i tak czy siak chciała się z niego wymigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz