Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: @ZygmuntJedyny:
ja kupiłem już z pół roku temu i jestem zadowolony.
Jedyny problem to taki, że przy ustawieniu na najsilniejszego ssania( ͡° ͜ʖ ͡°) szybko rozładowuje baterię.
Siła ssania jest dobra, w miarę łatwo się opróżnia pojemnik i łatwo nim manewrować między meblami.

Ostrzegam jednak, że nie mam porównania z innymi odkurzaczami tego typu.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny:
Porównywałem kiedyś u rodziców tego Dysona z Xiaomi Dreame V9 i nie zauważyłem wielkiej różnicy, może jak już to trochę na korzyść Xiaomi. Widziałam ostatnio promki na cebuli za około 600 zł więc biorąc pod uwagę praktycznie brak różnicy w działaniu i ponad trzykrotną przebitkę cenową Dyson wypada blado, nawet gdyby miał być nieco lepszy (a moim zdaniem nie jest).
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny:
To powiem tak. Mam tego xiaomi już parę miesięcy i do sprzątania mieszkania 90 metrów i samochodu nie używam niczego innego, spokojnie daje radę na panelach, płytkach i kilku dywanach a w starciu z dysonem jakoś mnie te 2k za odkurzacz z butów nie #!$%@?ło. Xiaomi spokojnie zastępuje mocą ssania normalny workowy odkurzacz na 230V który miałem poprzednio.
  • Odpowiedz
  • 0
@smk666 Zastanawiam się jak z supportem po kupnie. Dyson ma gwarancję 2 lata i z tego co słyszałem od rodziny to działa świetne i pro dla klienta. Poza tym po okresie gwarancyjnym praktycznie można kupić każdą część w serwisie która by się zepsuła.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny:
Nie wiem, przez kilkanaście lat kupowania rzeczy nigdy mi się nic nie zepsuło na gwarancji więc od zawsze mam #!$%@? na serwis a w moim założeniu każdy i tak ma klienta w dupie więc nigdy nie traktuję tego jako kryterium. Z drugiej strony przy cenie xiaomi jakby coś się stało to kupisz drugi i jeszcze zostanie na trzeci i imprezę¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Jeżeli chodzi o oficjalną stronę dysona, czas wysyłki i kontakt z obsługą klienta to jakieś nieporozumienie, zamówiłem ostatnio od nich odkurzacz, pani z infolinii jednego dnia powiedziała, że zamówienie już jest pakowane, po czym cztery dni później po dodzwonieniu się (na maile nie odpowiadają) okazało się, że zamówienie nie jest wysłane z nie wiadomego powodu.
  • Odpowiedz
Rodzice mają i jest nawet ok, ale nie pamiętam ile za niego dali. Ja to jestem wygodniejsza i kupiłam sobie roombę za 1300 zł. Tańszy sprzęt a poza tym sprząta za mnie :)
  • Odpowiedz