Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z kursu tanga i jestem załamany. Wszystkie kobiety w obuwiu tanecznym były równego wzrostu lub wyższe ode mnie, faceci wszyscy wyżsi

#!$%@? to 175cm wzrostu to kalectwo, przepraszam, że się urodziłem. Oddałbym wszystkie oszczędności i 5 lat życie za 180 cm i jako taki wygląd #wzrost #samotnosc
  • 11
@chanelzeg: 5 centymetrów ratowałoby mnie w kontaktach z młodszymi kobietami. Teraz wszystkie są wysokie (>170cm) i mógłbym mieć po prostu więcej możliwości znalezienia którejś do związku
Fajny schemat się tworzy tutaj widzę.

Faceci mający wzrost ponad 179cm tego nie doceniają (chyba jestem wyjątkiem).

Za to inni, którzy wzrostu nie mają, ale mają dosyć dobrą twarz również nie doceniają tego co mają.

Gorzej jak się nie ma tego i tego, wtedy to już tylko lina i drzewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kresowiak moja przyjaciółka (zajebista dziewczyna, ładna, inteligentna, z pasjami) ma faceta o wzroście 170 i nigdy nie była szczęśliwsza. Jest od niej wyższy, więc nie ma powodu, żeby ten wzrost jej jakkolwiek przeszkadzał. Zaznaczę, że bez najmniejszego problemu, gdyby chciała, znalazłaby sobie przystojniaka 190, ale WARTOŚCIOWE dziewczyny patrzą na inne wytyczne, jak np nic nie warty dla was charakter...

Nawet nie jest to jedyny przypadek, tak na szybko inna kumpela niedawno rozstała