Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki bo moja dziewczyna chce jechac z kolezanka i jej rodzicami nad morze na 3 dni, a jestesmy ze soba 6 miesiecy. Troche nie chce zeby jechala ale z jednej strony nie moge jej zabraniac wyjazdow, co myslicie porozmawiac z nia o tym?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f18271c83e35d1fc753c218
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na Twoim miejscu bym jej nie pozwoliła nigdzie jechać bez Ciebie. Jeszcze wypije trochę alkoholu i będzie zarywać do ojca swojej koleżanki albo on do niej i wylądują razem w łóżku.
Albo Twoja dziewczyna zacznie flirtować ze swoją koleżanką albo co zdecydowanie gorsze zacznie flirtować z matką swojej koleżanki - tak tez może być.
Ewentualniej w takim najgorszym najgorszym przypadku wszyscy się upiją i dojdzie do orgii.
Lepiej niech
ŁadnyAzjata: A ja odpowiem normalnie, bo wiem jak to się skończy. Macie z dziewczyną różne podejście do rozrywki, ani Ty się nie zmienisz, ani ona. Ty prawdopodobnie postrzegasz wszelkie wyjazdy, imprezy i inne aktywności międzyludzkie jako coś, co się robi tylko po to, żeby kogoś poznać, a nie jako rozrywka sama w sobie. Więc sytuacja, w której ona ma zamiar dobrze się bawić bez Ciebie (skoro już jesteście razem), jest dla