Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógł by polecić jakieś bezprzewodowe słuchawki wokółuszne o otwartej konstrukcji? Mam na myśli podobnego do przewodowych Superlux HD330 które mam teraz.

Próbowałem już Edifier W830BT z zamkniętą konstrukcją. Mogę je szczerze polecić jednak dla mnie poziom tłumienia dźwięków zewnętrznych był zbyt duży. Powodowało to, że po 20 minutach słuchania moje szumy uszne brały górę nad muzyką : (

#audio #sluchawki #sluchawkiboners może ktoś spod tagu #audiofile : )
  • 4
@antek_akrobata Przeznaczenie - głównie muzyka w pracy (głównie klasyczna/elektroniczna), poza tym gry, filmy etc.
Budżet - do 500 zł, chociaż wolał bym celować w coś w okolicach 300 zł

Zmiana głównie ze względu na to, że chciał bym teraz coś bezprzewodowego. Moje HD330 wyzionęło właśnie ducha. Jeśli nie znajdę nic interesującego to pewnie ponowie zakup bo to bardzo dobre słuchawki.
@demongod: Eh, nie doczytałem że chodzi o bezprzewodowe. Bezprzewodowość najbardziej przydaje się poza domem, a tam ważne jest również odcięcie od hałasu. Dlatego tak dużo bezprzewodowych zamkniętych, a mało otwartych (o ile są jakieś). Nie wiem, czy takie połączenie by się sprawdziło. Jeżeli chodzi o przedstawienie mikrodetali, sceny itd, to jednak kabel jeszcze długo będzie niepokonany i wydaje mi się, że otwarta konstrukcja z bt nie grałaby dobrze... zawsze można kupić