Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję na allegro zakup używki ps3 żeby ponadrabiać trochę tytułów siódmej generacji. Tylko nie wiem jaki model wybrać. Na pewno fat odpada bo nie chcę żeby mi po miesiącu grania konsola zdechła. Pozostaje slim i super slim. Te dwie ostatnie wersje dużo się od siebie różnią?
#playstation #ps3 #ps3slim #ps3superslim #konsole #gaming #consolemasterrace #gry
Hot_Molotov - Mirki, planuję na allegro zakup używki ps3 żeby ponadrabiać trochę tytu...

źródło: comment_15953589670jKA5SFmAdf4Sq9yBHpYXt.jpg

Pobierz
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hot_Molotov: moim zdaniem im nowszy model tym lepiej - mniejszy pobór energii, co za tym idzie niższą temperatura i wyższa żywotność. Do tego poprawione błędy. Tak naprawdę to jak trafisz egzemplarz który nie ma nalatane wiele godzin to będzie działać jeszcze długo, no, chyba że te pierwsze FATy, to się rzeczywiście psuło, ale też totalnie pierwsze serie miały chipset z PS2 przez co były kompatybilne wstecznie. Ale to chyba w ogóle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hot_Molotov: Nie słuchaj kolegów przedmówców. Jeśli masz hajs, celuj w CECHC04 (koniecznie ten model). To jedyny, który fabrycznie odpala tytuły z PS2. Dość poszukiwana konsolka - jak kupisz okazyjnie to za jakiś czas sprzedasz z zyskiem. Jeśli zależy Ci na ograniu tylko kilku tytułów z PS3, bież Slima (tylko nie super slima).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykmajster: Kolega pyta o model PS3, który polecamy. Napisałem o CECHC04 dlatego, ponieważ uważam, że nawet jeśli chce nadrobić kilka tytułów z tej platformy, jest później w stanie sprzedać ją z zyskiem. Nigdzie nie zachwalałem tego, że FAT jest cichy.
Super Slim jest w mojej opinii wykonany byle jak i jest głośniejsza od Slima. Super Slim ma dokładnie ten sam problem, co ostatnie modele PS2 schodzące z taśmy - gumowe nóżki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ortalionowy: Kwesti designu nie ma sensu omawiać - mi podoba się Gamecube i Sega Master System, którymi cześć gardzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prądożerność? Mam slima z późniejszego rzutu i nie wiem, czy to aż tak kolosalna różnica.

Co do ostatniego, myślę że kilka osób potwierdzi to co powiem: ostatnie rzuty konsol to zazwyczaj tylko odcinanie kuponów i nie mają nic wspólnego z dopracowaniem czy chęcią udoskonalenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hot_Molotov: Mireczku, inaczej. Popatrzmy względami finansowymi. Poszperaj sobie na olx. Imho:

Za 150 z padem możesz śmiało brać Super slima. W takiej kasie warto. Jeśli masz trochę więcej polecam szukać PS3 Slim z dyskiem 320 (nie wiem czy celujesz w cyfrową dystrybucję, zakładam że wszystko legal, ale nieco większy dysk może się przydać). Pamiętaj, że jeśli od dluzszego czasu subskrybujesz PS+, to masz kilkanaście tytułów do pobrania w sklepie ( ͡
  • 1
@ortalionowy > @Hot_Molotov: jakie to tytuly? mozliwe ze sa ich remastety na ps4 i na nia beda latwiej dostepne Np.: God of War 1,2,3 plus te co wyszły na psp, Metal Gear Solid HD Collection plus 4, Silent Hill HD Collection, trylogia Killzone, trylogia Prince of Persia, trylogia Tomb Raider, trylgia Hitman, seria Resistance, Yakuza Dead Souls, Army of two, trylogia Mass Effect, Infamous, Castelvania Lords of Shadow 1 i 2,