Wpis z mikrobloga

@Godid1951:

Fakty chyba wymagają przedstawienia dowodów ;)


Nie, jeżeli obie strony je akceptują. Nie będę wysyłał badań aby potwierdzić że niebo jest
  • Odpowiedz
i skomplikowanych sieci społecznych.


gdybyś zajrzał do pierwszego linku o delfinach, nie powiedziałbyś tego ;) jak już nie podam na tacy to się olewa?

inne zwierzęta także potrafią konstruować różne przedmioty ale czy takie jak ludzie, chyba nie (no chyba że ktoś wierzy w reptilian lmao) ale nigdy tego nie sprawdzałem.

@Ofacet:
  • Odpowiedz
@Godid1951: Możesz mi wskazać element który wskazuje na to że delfiny są eównie intelgentne jak ludzie.

No wiesz, chyba że używami logiki według której przeciętny dorosły koń ma inteligencję 3letniego dziecka. To wtedy jasne, mnóstwo zwierząt dorównuje 3-latkom intelektem.
  • Odpowiedz
@Godid1951: Pierwszy link przeczytałem, w abstrakcie nie było mowy o tym jakoby delfiny miały równą inteligencję co ludzi.
W drugim linku nie ma abstraktu.

Proszę, na boga, wskaż gdzie jest to wskazane bo umieram z ciekawości.
  • Odpowiedz
Tylko w przypadku delfinów i szympansów niektórzy naukowcy nadal twierdzą, że istnieją wystarczające dowody na ich ogólną nadrzędność poznawczą w zakresie, w jakim gatunki te należy odróżniać od innych zwierząt.


@Ofacet: masz z google translatora skoro nie umiesz w angielski, może tu leży problem?
  • Odpowiedz
@Godid1951: No i gdzie to wskazuje na to że ich poziom inteligencji jest równy ludziom?

To mówi o tym że ich poziom inteligencji jest szczególnie wysoki na tle innych zwierząt. No i?
  • Odpowiedz
@Ofacet: wow aż 5 minut ci zajęło przetrawienie. Brawo, może czasem myślisz.

Dalej masz że delfiny mają wiele rzeczy które dotychczas kiedyś uważano że tylko ludzie mają. Wystarczy kliknąć w link ale skoro jesteś takim leniem że nawet jak na tacy Ci podaje masz #!$%@? to zrobię to samo.
  • Odpowiedz
Albo po prostu jestem w pracy i czsami muszę odpisac innym ludziom xD


tak to sobie tłumacz

To wciąż nie wskazuje na to że delfiny są równie inteligentne co ludzie...


nie
  • Odpowiedz
@Godid1951: Typie, przeczytałem to xD NIGDZIE NIE MA NAPISANE ŻE DELFINY SĄ RÓWNIE INTELIGENTNE CO LUDZIE.

Sam zacząłem szukać tego w internecie i żadne źródło tego nie potwierdza. Chryste, człowieku, coś jest z toba nie tak xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Godid1951 A właśnie. Przypomniało mi się. Skoro jesteś incelem (albo przynajmniej sympatyzujesz z nimi) to wiedz że jedynymi ludźmi w polityce którzy rozpoznają prawo do seksu jako prawo każdego człowieka to lewica. Dlatego na przykład w Holandii państwo refunduje niektórym ludziom wizyty prostytutek.

Elooooo
  • Odpowiedz