Wpis z mikrobloga

  • 0
@svr_ I właśnie z powodu takiego podejścia większość prawactwa jest NISZCZONYCH w debatach przez socjalistów. Bo nawet nie próbujecie rozumieć systemów którym się sprzeciwiacie.

Da się z tym dyskutować i jest to super łatwe.

Zrobiłbym o wiele lepsza robotę w dyskusji z socjalistą niż ty, z pewnością.
  • Odpowiedz
@Ofacet: ale socjalizm/komunizm da się bardzo łatwo zaorać dwoma słowami, nie musząc się wdawac się w jakiekolwiek szczegóły

TEORIA EWOLUCJI

jest to tak samo skutecznie jak mówienie płaskoziemcom o zachodzie słońca, polecam.
  • Odpowiedz
@Ofacet: o fajnie że się pochwaliłeś znajomością socjalizmu/komunizmu. Jakbyś nie wiedział, ich aksjomatem jest równość. A teoria ewolucji udowadnia że równości nie ma i nie będzie. Oczywiście zawsze znajduje wtedy komucha co mówi "no ok nie ma równości ale czy to nie znaczy że powinni do niej dążyć? ale to ma tyle samo sensu co "no ok, ziemia jest okrągła ale czy to nie znaczy że powinniśmy dążyć do tego
  • Odpowiedz
@Godid1951: Co do za brainletowy take jest wogóle xD

Oczywiście że w naturze nie ma równości. Co nie oznacza że w społeczeństwie nie może jej być. Podobnie w naturze nie ma samochodów czy budynków, co nie oznacza że nie może ich być. Bum, po argumencie, pozamiatane.
  • Odpowiedz
@Godid1951: W ludzkim społeczeństwie dobór naturalny nie istnieje.

Jest co najwyżej aspekt nieprzystosowania społecznego. I to jest problem inceli. Zwalanie wszystkiego na genetykę bo nie idzie poruchać to po prostu sposób słabych ludzi na zwalenie swoich porażek z własnych barków na barki czegoś na co oni nie mają wpływu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Godid1951 Możesz mi łaskawie znaleźć fragment który mówi o doborze naturalnym w rozumieniu ewolucyjnym? Bo go tutaj nie widzę.

Widzę tylko że mówią o tym że sposób dobierania się par w ludzkim społeczeństwie jest omawiany z perspektywy ewolucyjnej. To wcale nie potwierdza doboru naturalnego.
  • Odpowiedz
@Ofacet: a to już nie mój problem że ty go nie widzisz. Ja go widzę, zresztą nieustannie - gdyby nie dobór naturalny to byś nawet nie przeżył. Zgodne z zasadą pareto, tylko 20% mężczyzn zapładnia kobiety (są badania na ten temat że często jest zbliżone do tej liczby ale nie mam pod ręką, widziałem kiedyś takie dane dot. okcupoid czy tindera) więc to oczywiste że nie ma równości na chociażby
  • Odpowiedz
Nie, jesteśmy po prostu jedynymi zwierzętami które mogą myśleć abstrakcyjnie, co za tym idzie jestesmy w stanie się wyrwać z okowów mechanizmów natury

kolejny raz, pycha.

Dlatego na przykład ja, osoba za dzieciaka bardzo chorowita, jeszcze chodze po tym świecie, pomimo tego że natura zdecydowała że żyć nie powinienem.


oczywiście ulepszenie opieki zdrowotnej nic a nic nie wpłynęło na to. Śmiało, spróbuj używać medykamentów z czasów średniowiecza, zobaczymy ile przeżyjesz.
  • Odpowiedz
@Ofacet: ale zdobędę się na pobłażliwość i masz jeden tytuł na zachętę: David M. Buss - ewolucja pożądania

Fakty są pychą?


Ludzie to zwierzęta i nie udowodnisz tego że jest inaczej. Jesteśmy częścią tego wielkiego ekosystemu natury. Co ty 2 lata masz? Wyjdź na dwór chłopie, do parku czy gdzieś... chyba za dużo wykopu dzisiaj.

to co uważasz za unikatowe u człowieka mają inne zwierzęta również np. delfiny są równie
  • Odpowiedz
@Ofacet: ok tu masz jeszcze lepszy:

Only for dolphins and chimps do some scientists still argue that there is sufficient evidence for their overall cognitive superi-ority to the extent that these species should be set apart from other nonhuman animals. In the case of dolphins, their arguments are usually two-fold: bottlenose dolphins (and other cetacean species) have very large and complex brains, recognize themselves in the mirror, use tools, have
  • Odpowiedz
@Godid1951: Przeczytałem, nie ma nic o tym jakoby delfiny były równie inteligentne co ludzie.

Fakt że jesteśmy jedynymi zwierzętami które moga myśleć abstrakcyjnie oznacza że nie jesteśmy zwierzętami? O czym ty do mnie człowieku mówisz, o co ci chodzi xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: to nie mój problem że nie umiesz czytać. Dziękuje że się wykazałeś naukowym analfabetyzmem i jeszcze atakujesz samego siebie - to nie ja twierdzę że ludzie NIE SĄ zwierzętami. Jak najbardziej są. I podlegają teorii ewolucji. Jeśli twierdzisz inaczej to po prostu masz się z pyszna.
  • Odpowiedz
@Godid1951: Okej, niech Ci będzie. Wygrałeś. Nie mam siły na dyskusję z osobą która wmawia mi co uważam i kłamie na temat tego co sam napisałem kilka postów wyżej.
  • Odpowiedz