Wpis z mikrobloga

Cześć! Jakiś czas temu zacząłem bawić się z #flutter i postanowiłem jako pierwszy projekt zrobić aplikację, której bym używał. Wybór padł na aplikację do sprawdzania jakości powietrza (i temperatury), korzystającej z infrastruktury Airly.

Prace nad tą aplikacją trwają w dalszym ciągu, staram się dodawać nowe funkcje co jakiś czas, a z samej aplikacji korzystam kilka razy dziennie, dzięki prostemu i szybkiemu dostępowi do tych informacji oraz temu, że są to dokładne wyniki.

Jeśli chcesz sprawdzić jak ta aplikacja wygląda i czy Ci się przyda (a mnie się przydaje, więc gorąco zachęcam), to możesz pobrać ją ze sklepu Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.filipguzdek.pogoda

Do korzystania z niej potrzebne jest założenie konta w systemie Airly, skopiowanie klucza API i wklejenie w aplikacji. Nie kontaktowałem się z nimi, bo aplikację robię dla siebie, więc potencjalni użytkownicy muszą przedstawiać się jako deweloperzy u Airly, ale nie jest to wcale skomplikowane. Założenie konta wraz z opisaniem do czego wykorzystywane będzie to konto (chyba najdłużej zajmująca czynność, bodajże w co najmniej 25 znakach trzeba opisać swoje zamiary odnośnie wykorzystywania ich infrastruktury, ale można napisać tam cokolwiek, raczej nikt tego nie czyta) trwa raczej mniej niż minutę.

A jeśli chcesz pomóc w rozwoju albo po prostu tak jak ja podszkolić się, to pisz do mnie na maila filipasek10@gmail.com albo tutaj prywata, chociaż rzadko co wchodzę na wykopa.

#programista15k
#programowanie
#mobilne
#android
#androiddev
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipasek: przez ostatnie miesiące testowałem web, tutaj efekt
Flotilo
Jak ktoś zainteresowany to jestem e stanie udzielić odpowiedzi na tematy związane z web take jak:
-nawigacja
-SEO
-HTML
-integracje
  • Odpowiedz