Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: Ja też nie jestem, mało tego. Miałem opaski sportowe, MiBandy w każdej wersji itp i wiesz co ?? żadne z nich nie motywowało mnie tak do ruchu jak Garmin. Pół roku temu ważyłem 105kg, obecnie mam 92kg, bo biorę udział w jakiś wyzwaniach które mnie motywują do ruchu. Powtarzam, żaden ze mnie sportowiec, lubię gadżety a tam jest tyle pomiarów i statystyk że mam ochotę czasami poprawić te statystyki, tętno
@felixos: mówię, sportowiec przy mnie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem piwniczanym programistą i siedzę na tyłku prawie cały czas więc 99% bajerów i pomiarów nie potrzebuje.

Zależy mi tylko na prędkości(jak raz do roku na nartach jeżdże) i na wysokości (jak raz do roku w góry pojade). No i głównie na płaceniu zegarkiem a że w moim banku tylko garmin pay jest to kupuje garmina
@tomeks85: Kupiony w eazymut.pl. Nie podoba mi się to że większość słuchawek na BT bez własnej regulacji głośności działa ale grają na maxa i nie można ściszyć. Druga sprawa to jadąc rowerem i korzystając z nawigacji zegarek pokazuje że za 30m skręcić w prawo a tak na prawdę chodzi mu lewo xD ale to zdarzyło się może z 4 razy. Poza tym nie mam się do czego przyczepić.