Wpis z mikrobloga

Kurde ale #!$%@? akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam sobie konto na #epicgames gdzie przez jakiś czas pogrywałem sobie ze znajomymi w Fortnite. Hype na grę minął, ja się na konto nie logowałem przez ok. 1,5 roku no i tak sobie stało nieużywane. W sobotę zrestartowałem hasło (sądziłem, że zapomniałem poprzedniego), udało się zalogować a tu moim oczom ukazało się ok. 70 nowych znajomych prosto ze słonecznej Hiszpanii, przypięta do konta konsola Nintendo Switch oraz jakieś konto na Twitchu. Oprócz tego miałem język w Epicu ustawiony na ES, do tego odebrane darmowe GTA V, jakiś rabat na kolejne zakupy -40 zł w Epic Store i co najśmieszniejsze 89 lvl wbity w aktualnym sezonie w Fornite + odblokowane w ciul skinów ( ͡º ͜ʖ͡º) No to pomyślałem sobie spoko, w sumie nic się nie stało, konto odzyskane, Nintendo i Twitch odpięte, przedmioty sobie niech będą, zmieniłem dla pewności ponownie hasło + włączyłem weryfikację dwuetapową. Za 20 minut dostaję maila z komunikatem, że ponownie przypisano do mojego konta Epic konto Twitch i konsolę Nintendo (ʘʘ)
Przeorałem cały launcher, stronę WWW, ale nigdzie nie ma opcji wylogowania ze wszystkich urządzeń, także aktualnie moi znajomi mogą pomyśleć, że mam jakieś rozdwojenie jaźni. Za dnia jestem szarym Polakiem, po zmroku zaś światłym obywatelem Hiszpanii o imieniu Francesco.
Napisałem do supportu w tej sprawie, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, ciekawy jestem czy uda im się go jakoś wylogować na amen z mojego konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #fortnite
  • 39
@Just_Doesnt_Know: napisałem, na razie dostałem formułkę kopiuj-wklej

Cześć Graczu! Dziękuję za kontakt z działem Wsparcia Gracza Epic Games.

Nazywam się Desert Twilight i z chęcią zajmę się Twoim zgłoszeniem. Miło mi Cię poznać!


Rozumiem, że ktoś włamał się na Twoje konto Epic Games.

Też jestem graczem, więc wiem jak ważne Twoje konto jest dla Ciebie. Pozwól, że sprawdzę co się dzieje!


Zanim zaczniemy, abym mógł pomóc rozwiązać Twój problem, będę potrzebował
o hui, myślałem, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale przed ostatnią prostą do gry wchodzi dział bezpieczeństwa Epic Games z taką wiadomością:

Ze względów bezpieczeństwa, proszę przekaż następujące informacje, abym mógł zweryfikować Cię jako właściciela konta. Wiem, że jest tego sporo. Jednak postaraj się proszę dostarczyć jak najwięcej informacji. Wierzę, że dasz sobie rade!


Zrzut ekranu z najstarszym dostępnym rachunkiem wystawionym dla tego konta Epic Games

Twój publiczny adres