Wpis z mikrobloga

Kurde ale #!$%@? akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam sobie konto na #epicgames gdzie przez jakiś czas pogrywałem sobie ze znajomymi w Fortnite. Hype na grę minął, ja się na konto nie logowałem przez ok. 1,5 roku no i tak sobie stało nieużywane. W sobotę zrestartowałem hasło (sądziłem, że zapomniałem poprzedniego), udało się zalogować a tu moim oczom ukazało się ok. 70 nowych znajomych prosto ze słonecznej Hiszpanii, przypięta do konta konsola Nintendo Switch oraz jakieś konto na Twitchu. Oprócz tego miałem język w Epicu ustawiony na ES, do tego odebrane darmowe GTA V, jakiś rabat na kolejne zakupy -40 zł w Epic Store i co najśmieszniejsze 89 lvl wbity w aktualnym sezonie w Fornite + odblokowane w ciul skinów ( ͡º ͜ʖ͡º) No to pomyślałem sobie spoko, w sumie nic się nie stało, konto odzyskane, Nintendo i Twitch odpięte, przedmioty sobie niech będą, zmieniłem dla pewności ponownie hasło + włączyłem weryfikację dwuetapową. Za 20 minut dostaję maila z komunikatem, że ponownie przypisano do mojego konta Epic konto Twitch i konsolę Nintendo (ʘʘ)
Przeorałem cały launcher, stronę WWW, ale nigdzie nie ma opcji wylogowania ze wszystkich urządzeń, także aktualnie moi znajomi mogą pomyśleć, że mam jakieś rozdwojenie jaźni. Za dnia jestem szarym Polakiem, po zmroku zaś światłym obywatelem Hiszpanii o imieniu Francesco.
Napisałem do supportu w tej sprawie, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, ciekawy jestem czy uda im się go jakoś wylogować na amen z mojego konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #fortnite
  • 39
  • Odpowiedz
@pa1nstream przechodziłem ostatnio ścieżkę zdrowia z supportem epic. Bardzo miło i elegancko - nie minęły trzy miesiące, jak wszystko udało się pozytywnie załatwić.
  • Odpowiedz
@pa1nstream: ja tak mam z instagramem. Od jakiegoś czasu dostawałem powiadomienia po hiszpańsku. Myślałem ze to jakieś zaproszenie do albo scam. Okazalo się, ze dziewczyna założyła insta na mojego maila bez żadnej weryfikacji. Zmieniłem hasło. Zdjęcia tej dziewczyny w większości były wyzywające. Założyłem aplikacje specjalnie po to żeby moc przeczytać spermiage hiszpański na priv. Prywatnych rozmów nie czytam bo i tak nie rozumiem, ale ilość otrzymywanych benkow jest zaskakująca. Mimo
  • Odpowiedz
@Marcinox: @KapitanTorpeda: @konieczycia: @oppy: @mbnj: mała aktualizacja, dwie kwestie:
1. Nasz Francesco jest z Meksyku, nie zaś ze słonecznej Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Prawdopodobnie wraz z Epicem została zhakowana moja gównoskrzynka mailowa na Gmailu, bo odnalazłem maile z potwierdzeniem dwuetapowej weryfikacji (miałem ją jednak włączoną już wcześniej) i IP logowania z 4 maja - 189.216.156.192 które
  • Odpowiedz
@pa1nstream: mi ktoś #!$%@?ł konto steam na którym kiedyś grałem w pirackią grę. Kupił gry i jakieś gówna. Na szczęście udało się odzyskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz