Wpis z mikrobloga

Siema! jak to będzie z tym festem dokładnie? Kupiłem ticket ponad miesiąc temu, a teraz baba mi wymyśliła wycieczkę w miejsce gdzie nie będę miał dostępu do internetu xd pierwszego dnia maja pojawiać się poksy poszczególnych typów, maja być jakieś stworki które do tej pory nie były dostępne? Wiadomo co będzie drugiego dnia? Coś słyszałem ze ma pojawić się victini, obstawiam ze w researchu - bede mógł wykonać zadania gdy skończy się fest? #pokemongo #pokemongofest
  • 5
@kielooo: Victini bedzie ze special researcha, z tego co kojarzę to jest jedyny nowy pokemon + nowy shiny (są podejrzenia że snorlax, nie znalazłem potwierdzenia który będzie nowy shiny). Drugi dzień nadal jest zagadką i możliwe że tak zostanie do niedzieli. No i bedzie sporo rzadkich, co daje możliwość na złapania np shiny gible

Mam podobną sytuację, różowa sobie wymyśliła wakacje w tym terminie i nie mogłem przekonać do innego. Na
@Dzordz Właśnie nie wiem w jakie dni co i jak.
Ja uważam te Victini w pierwszy dzień bo normalnie łapanie pokemonów itp a drugi dzień co stoi pod znakiem zapytania właśnie te shadow mew2