Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten mem "dobra ale tylko jedno piwo...."? Tak właśnie wyglądał dziś mój dzień. Z pozoru niewinna kawa zamieniła się w zajebistą wyprawę z @PMV_Norway i jego rodziną, po okolicznych atrakcjach. Bawiłem się świetnie i zobaczyłem wiele rzeczy, do których pewnie sam bym nie trafił. @PMV_Norway jeszcze raz - serdeczne dzięki! Fajnie było zobaczyć stare chatki, wiszące gacie, pobujać głazem czy wbić się do kopalni :D a to wszystko w super atmosferze :D Co do samej Norwegii? Kilometrów nie było dziś wiele, że to wrażeń ogrom. Wspomniane zwiedzanie z @PMV_Norway oraz pierwsze spojrzenie na Norwegię. Muszę przyznać że pierwsza myśl po pierwszych kilometrach w kierunku Stavanger to - dobra zmieniam pracę i się przeprowadzam do Norwegii :D tutaj jest pięknie, jeździłem dosłownie z otwartymi z wrażenia ustami, a głowa chodziła mi na pewno i lewo, nie nadążając za ilością bodźców wzrokowych...:D Te góry, zbocza, wąskie drogi, przesmyki - nigdy czegoś takiego nie widziałem! Coraz bardziej zaczyna mi kiełkować w głowie myśl, czy może zamiast potencjalnej drogi powrotnej przez Finlandię, wrócić w drodze powrotnej w okolice Stavanger? Zobaczymy!
Tymczasem zaczynam kolejny dzień!

#norwegia #motowycieczka #motomirko

Może jakiś własny tag? Np. #pepejedzieprzeznorwegie? :)
źródło: comment_1595304389YM4t49HgENwHkJLKiraoCo.jpg
  • 6