Wpis z mikrobloga

Umawiam się z taką jedną, relacja fwb. Do tej pory mi mówiła, że jestem jej trzecim partnerem seksualnym, no i wszystko git, skoro nie jestem z nią w związku to mogła mieć i dwudziestu przede mną, skoro się tylko bzykamy.
Ostatnio opowiadała mi, że ze swoim drugim partnerem brała udział w trójkącie, 2m1k. Jak jej powiedziałem, że jestem jednak jej czwartym a nie trzecim, to mi odpowiedziała, że tego trzeciego to nie liczy, bo to był przecież trójkąt XDDDDDD
Już widzę jak znajdzie jakiegoś beciaka, i w jej wyliczeniach ja, i kilku następnych też się nie będzie liczyć, bo w końcu to tylko fwb XDDDD
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder #p0lka #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
@DuzyKot: @Jestembogaty: @Felixu powiem wam, że miałem zajebistą laskę na tapecie... mimo, że sam święty nie jestem, BA, do świętego to mi #!$%@? daleko... laska mi się przyznała, że zaliczyła z facetem 2 trójkąty, pierwszy na jego życzenie 2K+1M, ale pod warunkiem, że potem zrobią 2M+1K bo ona chciała mu się zrewanżować ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tym sposobem #!$%@? sobie związek bo typ nie zniósł
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Zrobiła. Z tym, że on był od niej z 7 lat starszy, ona zakochana, 18 czy 19 lat wtedy, jeszcze siano w głowie. Doskonały wiek podatności na manipulacje facetów. Więc mimo, że sama ma mózg to jednak uważam, że on tu nie jest bez winy. Ale #!$%@? z tym. Historia z przed lat
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: a tam #!$%@?ła. Po tym, jak jej zrobiłem pranie mózgu to już nigdy się nie przyzna żadnemu facetowi do tej przygody. Więc pewnie stworzy szczęśliwą rodzinę z jakimś nieświadomym ciachem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo laska rakieta z TOP of the TOP także.... nigdy nie wiesz z kim się zwiążesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sralpies: No jak bierzesz takie super hiper top of the top, to tam niestety z reguły jest większa szansa na taką "kolorową" przeszłość:) Nie ma reguły oczywiście, ale no kurde, wiadomo, że taką super to się interesuje 100x więcej facetów, którym bynajmniej nie chodzi o rozegranie z nią partyjki szachów.
  • Odpowiedz