Wpis z mikrobloga

Charakter ma minimalne znaczenie, nie wierzycie? Zróbcie prosty eksperyment, weźcie osobnika który waszym zdaniem ma koszmarny charakter czy to chamski i opryskliwy czy też na maksa nieśmiały i wycofany. Najpierw zalozcie konto na #badoo czy #tinder z jego brzydka/normalną twarzą, a następnie dajcie mu pisać z fake konta jakiegoś chada modela. W drugim przypadku jego debilne odzywki nie będą mieć znaczenia i przez kobiety będą odbierane jako zabawne żarty, a nieśmiałość jako tajemniczość. Zresztą nawet nie musicie szukać takich osobników wystarczy spojrzeć na dowolny "eksperyment" tinderowy przecież te fake konta prowadzą te same przegrywy którym zarzucany jest ten koszmarny charakter tylko to przestaje mieć znaczenie kiedy piszemy z konta ze zdjęciami chada. Tą słynną "dynamicznosc" tez można wrzucić do śmieci, obecnie prowadzę fake konto oskarka z którego piszę do różowych że jestem bezrobotny neetem który praktycznie całymi dniami siedzi w łóżku, gra w gierki, ogląda netflixa oraz pali trawę i wiecie co? Jakoś nie zauważyłem naglego wyrzucania z par wręcz przeciwnie telefon wibruje od nowych wiadomosci.
Naprawdę mamy 2020 rok dlaczego więc ktoś twierdzi że charakter, osobowość czy inny dynamizm ma jakieś większe znaczenie? To są tylko dodatki do wyglądu.
#przegryw #blackpill #redpill #tfwnogf #takaprawda
  • 53
@Niski_Manlet: no jeśli cały świat przez pryzmat Tindera oceniasz, to nie licz się z tym że takie są wyniki tych eksperymentów. To jest portal do szukania seksu, a nie związku.
@czc007: Wyglad determinuje praktycznie wszystko,byly juz eksperymenty z chadem #!$%@? czy jak bys chcial tam go nazwac,pewnie spodziewasz sie juz ze kobietom to nie przeszkadzalo w ciagnieciu rozmowy i pchaniu sie chadowi do lozka.Pewnie myslisz sobie ze jestem incelem albo piwniczakiem,niestety nie masz racji bo jestem 194cm chadem zgarniajacym usmiechy i spojrzenia kobiet,mimo bycia introwertykiem #!$%@? na silowni i widze mlode plodne juleczki chcace poczuc moj wartosciowy material genetyczny w swojej
@Johnnysinspolscyfani: jeeez znowu to samo. To są skrajności. Ja nie neguje tego że dupy dostaja przy chadach czesto malpiego rozumu. Nie musze niczego przełykac ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja sie w zasadzie zgadzam z blackpillem. Za to mogę napisać Ci jasno, że czas byś Ty nauczył sie czytać ze zrozumieniem, bo brak tej umiejetnosci bywa bardziej uciazliwy w życiu niż atencja od jakies julki xd. A
@Johnnysinspolscyfani: Merytoryka rozmowy z Tobą przypomina rozmawianie z wyborcami PiS na podkarpaciu xD.

Szanowny. Jeszcze raz sie powtórze. Czy Ty umiesz czytac? Widzisz różnice pomiedzy chamskim zaatakowaniem kogos wyzwiskami tzn zwyzywaniem jak to ujałes a sytuacyjnym pociskiem? Jak ktos dostaje cos takiego na ryj że nie ma jak Ci sie zupelnie odgryzc bo zrobi z siebie dzbana wiekszego niz juz ten na ktorego wyszedl to myslisz że to nawet chadowi nie
@czc007: nie ma czegos takiego jak podryw,albo kobieta chce sie ruchac(chady posuwja przez tindera,nie musza uczestniczyc w normickich zabawac)albo nie i chad moze sie nawet zesrac i poplakac przy calej klasie a i tak kobieta bedzie chciala jego silnych genow!Podryw to moze robic julka do chada,bo to kobiety selekcjonuja geny(patrzac tylko i wylacznie na WYGLAD alfy a nie na gaszenie innych i charyzme)
@Johnnysinspolscyfani: proponuje w takim razie przetestowac to na wlasnym przypadku skoro jestes takim chadem kozakiem i zesrrac sie w miejscu publicznym i zobaczymy czy będą chciec Twoich silnych genów tak czy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czc007: nawet bekalem przy fajnych julkach bo mi sie chialo i tez sie smialy.Przelknij czarna pigulke do konca!Zaraz mi wyjedziesz ze jestem w 0.0001% chadow i dlatego tak mam,otoz nie!Brakuje mi do takich gosci przez lekkiego garba na nosie i lekka ekspozycje gornej powieki.Podejrzewam ze jakby Chico sie zersral w metrze albo tramwaju to kobiety by to jeszcze zlizaly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Johnnysinspolscyfani: no a z Toba juz sie nie zmusily wiec chyba jasne co jest grane ( ͡° ͜ʖ ͡°) swoja droga ciekawe masz fascynacje odnosnie tego #!$%@? xd moze przydaloby sie go poszkalowac wywolujac ból dupy Twoj i p0lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)