Wpis z mikrobloga

Charakter ma minimalne znaczenie, nie wierzycie? Zróbcie prosty eksperyment, weźcie osobnika który waszym zdaniem ma koszmarny charakter czy to chamski i opryskliwy czy też na maksa nieśmiały i wycofany. Najpierw zalozcie konto na #badoo czy #tinder z jego brzydka/normalną twarzą, a następnie dajcie mu pisać z fake konta jakiegoś chada modela. W drugim przypadku jego debilne odzywki nie będą mieć znaczenia i przez kobiety będą odbierane jako zabawne żarty, a nieśmiałość jako tajemniczość. Zresztą nawet nie musicie szukać takich osobników wystarczy spojrzeć na dowolny "eksperyment" tinderowy przecież te fake konta prowadzą te same przegrywy którym zarzucany jest ten koszmarny charakter tylko to przestaje mieć znaczenie kiedy piszemy z konta ze zdjęciami chada. Tą słynną "dynamicznosc" tez można wrzucić do śmieci, obecnie prowadzę fake konto oskarka z którego piszę do różowych że jestem bezrobotny neetem który praktycznie całymi dniami siedzi w łóżku, gra w gierki, ogląda netflixa oraz pali trawę i wiecie co? Jakoś nie zauważyłem naglego wyrzucania z par wręcz przeciwnie telefon wibruje od nowych wiadomosci.
Naprawdę mamy 2020 rok dlaczego więc ktoś twierdzi że charakter, osobowość czy inny dynamizm ma jakieś większe znaczenie? To są tylko dodatki do wyglądu.
#przegryw #blackpill #redpill #tfwnogf #takaprawda
  • 53
@Johnnysinspolscyfani Niedyskutuj z tymi typami, ile już było gości którzy pisali że mają kolegów zakolaków którzy obracają Julki 7/10. Niech żyją w swoim świecie, byle tylko nie narzucali nam swego #!$%@? światopoglądu gdzie każdy zasługuje na miłość, a kobiety nie kierują się natura. Większość z nich to i tak goście 5/10, którzy nie przełknęli czarnej pigułki.
@czc007 Typie, kobiety nie tracą zainteresowania wysokim jakościowo materiałem genetycznym. Po prostu niektóre biorą siły na zamiary. Kobieta jest w stanie siebie ocenić w skali x/10. I wiedzą że gdy są 4/10 to nigdy nie będę miały Chadlite, jednak w głębi duszy będą marzyć aby taki do nich podbił na ulicy aby być przez niego bolcowane.
@Johnnysinspolscyfani Ale przyznam raz, widziałem gościa z przynajmniej Norwodem 3, który miał Julke 8/10 i każdy dziwił się w komentarzach jak to jest możliwe. (o ironio) Jak się wgłębiłem w sprawę to okazało się że oni mieszkali na jakieś wsi 1200 osób gdzie były same polackie mordy więc nie miała w czym przebierać. :(
@AbZu_Raymond: kolejny dzban. Nie rozumiesz ideologii blackpill i robisz z tej słusznej i jak najbardziej prawdziwiej zresztą idei gówno. Zakolak IT, w koszuli w krate to jest ponizej przecietnej. Ja pisze o przecietnosci. A wiesz ile jest takiego serio " wysokiej jakosci materialu genetycznego"? Takich prawidzywch slayerów? 0,1% może chociaz szczerze watpie ze az tyle. I nikt nie twierdzi że takie rzeczy wtedy sie nie dzieja. Reszta od dolnych normików do
@AbZu_Raymond: dobra nie zesraj sie z tym lapaniem za slowka xD Nie napisalem w żadnym ze swoich postów niczego bluepillowego, a zaznaczylem jasno że blackpill jest prawdą. Fakt że sugerujesz mi bluepillowosc swiadczy o tym że jestes albo trollem albo typem od IQ szczotki do kibla .(albo jedno i drugie co najbardziej prawdopodobne) plus zle pojmujesz blackpill.
Ani z jednymi ani z drugimi czymkolwiek jestes nie bede dyskutowal