Wpis z mikrobloga

@miki_w
Obawiam się, że to nie jest tylko sprawa wieku. Takie szybkie przyspieszenie starzenia może być skutkiem długotrwałego stresu, czasem spowodowane jakaś traumą. Wygląda na bardzo zmęczonego życiem. Niestety wiem to po sobie...
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: > typ ma ponad 50 lat jednak, dajcie mu żyć

@pusiarozpruwacz: Poza tym jak się zepnąć to większość z nas może wyglądać dostojnie i godnie. Ale niestety rzeczywistość idzie swoją drogą.

Poza tym nienawidzę takich zdjęć. Całkiem niedawno byłem po dwóch nocach bez snu, fryzjerzy byli zamknięci to na głowie miałem cholera wie co, jeszcze mi auto padło i tak oto się "pojawiłem" na stacji benzynowej, prosząc o to bym mógł zadzwonić, bo mi się telefon też rozładował. No brali mnie po prostu za żula. Uratował mnie chyba tylko portfel i to, że pokupowałem trochę rzeczy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Xtreme2007: jak dla mnie wygląda jakby miał nie tylko problem z dzieckiem ale i z alkoholem. Ale podejrzewam że jakby go ogolił, obciął, ubrał i dał odespać to wyglądałby dużo lepiej, bo tu wygląda jak Polak xddd
  • Odpowiedz
@onpanopticon zgadzam się , że każdy może mieć słabszy dzień a za nim chodzą non stop z aparatem czyhając na takie zdjęcia. Poza tym jako zwykli zjadacze chleba jesteśmy przyzwyczajeni do jego wizerunku ze zdjęć na których go zawsze photoshopują. W filmach to wszystko załatwia CG i postprodukcja
Ostatnio na profilu jednej z polskich agencji oglądałem pracę specjalisty od "groomingu" który poprawiał wygląd fryzury Rowana Atkinsona w reklamie. Oglądając efekt finalny
  • Odpowiedz