Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pamelkaa: Nie wiem, jak duży ból po kręgosłupie będzie, ale sam jak byłem na żebrach dziarany (trochę tłuszczu mam xd), to czułem jakby mnie ktoś takim niezbyt ostrym szkłem ciął. Do wytrzymania, ale ból czuć.

Jak do tego dojdzie ekscytacja czy tam adrenalina, to chwilami uwagi się na to nie zwraca :).
na żebrach bym się nigdy nie podjęła hahah moja przyjaciółka jak robiła a jest chuda jak kościotrup to tak krzyczała i płakała


@pamelkaa: O kurde. Ja się śmiałem, bo byłem przygotowany na ból nie do wytrzymania. Na plecach sobie siorka zrobiła, między łopatkami. Ale też mówiła, że do wytrzymania. Najgorzej było jak między konturami wypełniał tatuażysta.

Tak szczerze bardziej od kręgosłupa bym się nadgarstka obawiał, bo ponoć tam mocno boli. No
@jkm12: Się do końca nie zrozumieliśmy. Może tez źle się wyraziłem. Tak rozstępy są normalne, ale nie wyglądają estetycznie. I kobiety po ciąży, czy które utyły nie są moim targetem więc mogę mieć inne, niż Twoje, obserwacje na ten temat.
@sexlord: Aha kolega esteta, ale cos niezgrabnie wyminales moje pytanie, bo w drugiej czesci wpisu pytalam sie o prezentacje idealnej wybranki, ktora spelnia Twoje estetyczne wymogi....więc teraz rozumiem pochwalisz sie tą swoją estetyczną kobietą bez rozstępow, celllulitu i z nienaganną skorą i sylwetka? Bo zazwyczaj tutaj wykopki gadacie takie glupoty, a pozniej celujecie w wysoka, wyimaginowana polke ktora Was nie zechce, albo dwa macie mylne wyobrażenie o kobietach i ich ciałach,