Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pamelkaa: Dla wykopków chyba nie ma kobiety idealnej.
Te stulejarskie nasienia zawsze znajdą jakąś "niedoskonałość" która z automatu skreśla dziewczynę z kandydatki na potencjalną żonę XDD

A potem płacz i krzyk że "Hurrr durrr blackpill!"
  • Odpowiedz
@bezprzypau: i pewnie byla jeszcze jedrna i okragla i wycwiczona;p czy ex jak 3/4 lasek opychala sie czym popadnie i siedzacy tryb zycia miala i ta dupka to oczywiscie sama natura ktora tak mezczyzni uwielbiaja?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fistashio: i celują w laski 11/10 które by nawet na takiego kasztana nie splunęły XDDD i jeszcze te wysrywy sam jestem 2/10 ale nie wziąłbym laski która mi się nie podoba XDD typowe stuleje, koniobijcy co chcieliby laski 10/10 która by odmieniła ich życie, ale sami o siebie nie dbają... no i oczywiście ładna laska odmieniłaby ich życie, bo brak seksu to ich główny powód depresji ;/ kij, że później spermić
  • Odpowiedz
  • 0
Trochę śmieszne gdy ludzie twierdzą, że swój image tworzą dla siebie, a nie innych. Trochę źle to świadczy o psychologicznej samoświadomości , no ale z czym tam komu wygodnej żyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jkm12: wycwiczona nie, ale jedna i okragla tak. Prawie kazda laska ma albo cellulit, albo rozstepy, ale tez zdarzaja sie kobiety z idealnie gladkimi tylkami. Stawialbym cos 95 do 5 procent.
  • Odpowiedz
i celują w laski 11/10 które by nawet na takiego kasztana nie splunęły XDDD


@jkm12: Ooooo jak skisłem z tego "kasztana" XDDDDDDDDD
No ale sama prawda. Dziwią się, że żadna nie zwraca na nich uwagi, jak ja sam czuje do nich obrzydzenie, czytając te wszystkie wysrywy głównie na tagu #przegryw. A założę się, że większość z nich to normalne zdrowe chłopaki, tylko Vikop.ru sprał im mózgi. Ale spróbuj im wygarnąć,
  • Odpowiedz
@jkm12: ogolnie niezly bol dupy zlapalas o te rozstepy, jak tak czytam te poprzednie komentarze xDD Stulejarze stulejarzami, ale to chyba normalne, ze nie wezma sobie za dziewczyne kogos kto im sie nie podoba.
  • Odpowiedz
@bezprzypau: w jedrna uwierze jak mloda, ale okragla nie uwierze;p siedzacy tryb zycia bez odpowiedniego zywienia to plaskodupie albo kwadratowy poslad w 90% przypadkow, wiem bo mam kolezanki ;p

"prawie kazda laska ma cellulit, albo rozstepy"

bo prawie kazda laska, nie dba o posilki (jakosc i przede wszystkim regularnosc, co do porcji tez sie mozna rozwodzic) i niestety w wieksozsci przypadkow (wykluczajac np. zaburzenia hormonalne) cellulit to efekt zaniedbania, bo sie
  • Odpowiedz
@jkm12: tzn. nie siedzacy tryb zycia, bo ciagle grane jakies rowery/spacery. Po prostu chodzilo mi, ze zero jakis szczegolnych cwiczen na posladki. Mi osobiscie takie cos jak cellulit i rozstepy nie przeszkadzaja kompletnie (oczywiscie sa granice) i nie musisz mi kochana tlumaczyc takich rzeczy. Aczkolwiek dzieki ((oo))
  • Odpowiedz
@bezprzypau: nie zlapalam bolu dupy tylko jak glupi chlop mowi, ze sa to duze rozstepy to niestety zachowuje sie jak idiota i to trzeba wyjasnic ;/ normalna zdrowa,mloda pupa, a on mi tu o byciu esteta pisze smiech na sali. No to niestety dlugo nie znajda dziewczyny, bo co druga ma jakies male rozstepy, chyba im sie swiat zawali jak sie dowiedza i idzie to od dziewczyny ktora nie ma rozstepow,
  • Odpowiedz