Wpis z mikrobloga

Jeszcze raz ktoś mi wyśle swoją twarz do analizy to wyjdę z siebie i stanę obok. Nie ma dnia żeby przynajmniej 1 nie pisał.
NIE RÓBCIE TEGO, BO KU*WICY DOSTAJE od Waszych ryjów.

Chyba, że za hajsy.

Od teraz obowiązuje opłata 20 zł.
Nr konta podam na priv. W tytule przelewu proszę wpisać "Twarzowe". W zamian otrzymujecie szczegółową analizę twarzoczaszki i potencjału genetycznego - mocne/średnie/słabe strony, wskazówki dotyczące looksmaxxingu, oraz ogólną ocenę w skali dr. Stooleya, ile jesteście na 10. Dyskrecja gwarantowana.

Wasz ulubiony pisarz:
Blackpill_RAW

#przegryw #blackpillraw #blackpill ##!$%@? #oswiadczenie #logikaniebieskichpaskow #wyglad
Pobierz
źródło: comment_1595188796kS4B6xHUsgJplDyUDFiBlC.jpg
  • 55
@Blackpill_RAW: do mnie też pisze wiele osób. Co ciekawe ja oceniam następująco. 1 człon w ciągu 2 sekund a następny po zastanowieniu np 6.4 oznacza że na 1 rzut oka 6 a potem ew dodam 4. Co ciekawe miałam sytuacje gdzie panowie obrażali się za oceny i co ciekawe tylko jeśli była ona niższa niż ta na którą facet oceniał się sam. Nie mam zamiaru nigdy publikować zdjęć ale zdarzyłi się
@Blackpill_RAW: To nie jest wcale głupi pomysł z tym pobieraniem opłaty. Ludzie tutaj serio uważają cię za eksperta w ocenie ryjów, co potwierdza ilość zgłoszeń. Na pewno znajdą się chętni wydać te 2 dychy za poznanie prawdy xd