Wpis z mikrobloga

@wojna_idei: dobry material. Leci +
Ale mam kilka ale:
-kiedys (daaawno temu) technik to bylo cos a studia nie byly dostepne dla wszystkich i wtedy majac wyzsze to byl "prestiz". Potem to sie zmienialo i technik znaczyl nic, studia to bylo cos (ale juz nie prestiz). Teraz - jak slusznie pan na filmie wspomnial - studia to jest nic ALE do lask wraca technik czy zawodowka.

-srednia to jedno ale
  • Odpowiedz
@gorzki99:

ALE do lask wraca technik czy zawodowka


Chyba tylko w wykopowej bańce informacyjnej. Mój ojciec od kilkunastu lat przeprowadza rozmowy techniczne na stanowiska mechaników, mechatroników, elektryków, etc. i z zawodówki / technikum zawsze przychodziły największe nieuki, które psuły wszystko czego się dotknęły. Zawodówka i technikum to jest coś co świetnie brzmi tylko na papierze, bo ludzie uczą się tylko tego czego potrzebują, ale jakość oświaty w tym kraju jest żałośnie niska i mamy co mamy. Na dodatek niskie progi (w przeciwieństwie do wysokich progów w liceum) sprawiają, że nawet ambitni nic z tej szkoły nie wyniosą jeśli pogotują się 4 lata w sosie z
  • Odpowiedz
największe nieuki, które psuły wszystko czego się dotknęły


@arctic6: no widzisz a ja w swojej karierze zawodowej takich co psuli wszystko czego sie dotkneli to spotykalem z papierkiem*. Ci bez papierka moze nie byli rewelacyjni ale kladli tych z papierkiem na plecy.

I teraz co? Twoj glos jest lepszy niz moj? Kto ma racje? Chodzilo mi o to ze kiedys to studia byly prestizem (bo nie kazdy mogl na nie
  • Odpowiedz