Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna kazała mi pozbyć się slipek, bo wg niej są aseksualne. Trochę mi się nie widzi wyrzucać dobre majtki i wydawać kasę na nowe, bo różowa ma takie widzimisię. Co myślicie?

#bielizna #bieliznaboners #cottonworld #zwiazki #problemmajtkowy #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f13390f3c58bc359f78f4c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[================........................] 40% (95zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Powinienem zainwestować w nową bieliznę?

  • Tak, różowa ma rację 48.9% (135)
  • Pie*dol to, noś to, co lubisz 41.7% (115)
  • Skoro różowa chce, to niech ona płaci 9.4% (26)

Oddanych głosów: 276

  • 14
  • Odpowiedz
to tak jakbyś się uparł żeby onuce nosić


@oslet: człowieku, gdzie Rzym gdzie Krym ()

A tak na marginesie wszyscy w robocie prócz mnie noszą slipy, ja noszę bokserki. Zgadnij kto nie ma różowej a kto ma
  • Odpowiedz
Panowie, wy tu o ogólnikach, a @AnonimoweMirkoWyznania zadał pytanie o jedną różowa, o swój przypadek. Zejdźcie na ziemię

@AnonimoweMirkoWyznania mordo, gacie nie są drogie. Jeśli Tobie wygodnie i w bokserkach i w slipach to wolisz chodzić w slipach i ściągać je sam, czy wydać stówę (czyli równowartość pewnie 2-5 godzin Twojej pracy) na kilka par bokserek i ściągać je będzie różowa? Myśl
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że laskę #!$%@?ło. Weź jej powiedz to samo, że w stringach wygląda aseksualnie xD

#edit
Dobra, prawda jest taka - że rzeczywiście większość facetów lepiej wygląda w bokserkach dłuższych/krótszych.
Swoją drogą, do You even lift? ;d
  • Odpowiedz
Ja od dawna głoszę, że slipy to gacie dla starego dziada, Janusza. Od razu by mi się odechciało. Nawet Chady w slipach są straszne. ( _)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Też się czasem śmieje ze swojego chłopaka jak zakłada majtki, chociaż ma tylko jedną parę. Choć z drugiej storny nie kazałabym mu ich wyrzucać, jeśli się dobrze w nich czuje. Gdyby mi powiedział, że mam pozbyć się swoich majtek i np kupić stringi to bym mu powiedziała, żeby spadał
  • Odpowiedz