Wpis z mikrobloga

Te flagi i teczowe symbole wciskane na sile to dla kazdego myślącego konsumenta znak, mówiący:

"MAMY CIE W PIŹDZIE BO NAM SIE OPŁACA

Korpo ma hajs, dzieci maja zabawe, media maja pożywke, a dorosły człowiek migrene, ale co tam #bekazludzi jest hajs, jest zabawa i poczucie przynaleznosci, a za to ostatnie niektorzy zrobią dosłownie wszystko.

#takaprawda #inzynieriaspoleczna #lewackalogika
pozytronowy-ja - Te flagi i teczowe symbole wciskane na sile to dla kazdego myślącego...

źródło: comment_1595087772ixCa0S0zMsponBpRWFwzHU.jpg

Pobierz
  • 36
@vieniasn: @Prokurator1990: ludzie dziela sie na tych, co mają w dupie kto i co z nimi robi, bo mają przed nosem michę i nie widza potrzeby wyciągać z niej głowy - śmieszne jest jak psioczą na każdego, kto zrobi inaczej, tak im to przeszkadza.
No i są też tacy, neurotyczni, ktorych #!$%@? ze ktos manipuluje ich otoczeniem i mówia o tym, co widza za horyzonten michy z żarciem.

Manipulanci byliby
@pozytronowy-ja: Na świecie umiera codziennie z głodu tyle osób, dziecięca prostytucja to zjawisko nie tylko teoretyczne, handel żywym towarem, wojny na tle religijnym, przemoc wobec kobiet w krajach muzułmańskich, choroby cywilizacyjne, raki, przeludnienie, globalne ocieplenie, wysoki wskaźnik samobójstw mężczyzn w Polsce i na świecie, rosnące różnice społeczne, radykalizujące się społeczeństwo, brak wody, piasku, wymierające gatunki roślin i zwierząt, kryzys gospodarczy, inwigilacja...

KONTRA

tęczowa karta kredytowa dla osób, które mógłby chcieć taką
@Berezowski: czy ty wiesz COKOLWIEK na temat tych problemow, ktore wymienileś, czy tylko pasowaly ci do retoryki? te problemy moga istnieć m. in. dzieki zjawisku wypierania faktów, ktore jest typowym standardem teczowych srodowisk, ktorych bronisz.
Uzalający sie nad biedą trzeciego świata użytkownicy iphonów.

Wielcy przeciwnicy problemów, generowanych przez ich ulubione korporacje, teraz dla celów politycznych i biznesowych, mieniące sie ich flagami.

Tecza to symbol ignorancji
@Prokurator1990: pewnie dostaniesz prostaty, ale nie obchodzi mnie twoja orientacja, po #!$%@? w ogole tym smarujesz?

Podobaja ci sie kolorki, to dobrze. Baw sie klockami bo rozumując na zasadzie za-przeciw nic innego nie ogarniesz.
Ja nie mam nic do pojedynczego czlowieka, niezaleznie co by robil i z kim. Nawet do idiotow co bez powodu pisza o ruchaniu kolegow
@pozytronowy-ja: Zdaję sobie sprawę z wielu złych rzeczy i nie jestem zwolennikiem korporacjonizmu, ale nie sądzę, żeby tęczowa plakietka była jego największym grzechem. Bawi mnie natomiast wywyższanie symbolu do rangi twórcy wszelkiego zła i dyskredytowanie tym samym naprawdę poważnych problemów. W ten sposób odwracasz uwagę od ludzkich tragedii i mówisz tym ofiarom: "Ja mam gorzej, bo mam migrenę od karty tęczowej". Tak jakby to istnienie swastyki stworzyło nazizm, a nie swastyka
@Berezowski:

W ten sposób odwracasz uwagę od ludzkich tragedii i mówisz tym ofiarom: "Ja mam gorzej, bo mam migrenę od karty tęczowej". Tak jakby to istnienie swastyki stworzyło nazizm, a nie swastyka stała się jego symbolem.


Komu mowie co?

Czyli uważasz, że piszac o swastyce i jej promowaniu, odwraca sie uwage od zbrodni nazistowskich niemiec????!!!!

Irytuje mnie bezczelna propaganda bazujaca na ignorancji jej nosicieli - wiec "podchodzisz do tematu z nastawieniem
ta i miej #!$%@? jak ciągle będą granice przesuwać powoli ale systematycznie


@Ramzi96M: no i dobrze, az w końcu twoje wnuki uznają że lgbt to ludzie bo tobie i tobie podobnym betonom jest juz za pozno na zmiane.