Wpis z mikrobloga

Zakupiłem ostatnio Xiaomi Redmi Note 9 Pro i mam być może głupie pytanie, bo to mój pierwszy chińczyk. Czy to standard, że po zasłonięciu kamery do selfie ekran się rozmywa i nie da się nic zrobić? Da się to jakoś wyłączyć?
#xiaomi #smartfon #szpiegujo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomekruslan: a nie masz odblokowywania twarzą włączonego? To się dzieje jak masz aparat włączony i zmienisz na selfie czy kiedy?
Z innej beczki, jak wgl note 9 PRO? Z czego się przesiadłeś? Jak wrażenia?
  • Odpowiedz
@PaulStone:
Już ogarnąłem. Telefon rozpoznaje to jako dotyk górnej części ekranu i włącza się efekt rozmycia. Tak to jest jak przesiadasz się z Xperii Z1 compact i nie ogarniasz że dookoła aparatu jest normalny ekran. Wrażenia całkiem spoko. Obawiałem się, że telefon będzie za duży ale spokojnie mieści się w kieszeni. Mogę być nieobiektywny po przesiadce z takiego starocia ale wszystko śmiga gładko, bez przycinek. Nakładka systemowa od Xiaomi ma
  • Odpowiedz
  • 0
@k__d nie ma problemu z nadrukowanymi kodami czy wyświetlanymi na monitorze komputera. Jedyny, który sprawia problemy to ten w LX100. Może to być problem aplikacji Panasonica do komunikacji pomiędzy urządzeniami bo to de facto ona przejmuje "władzę" nad aparatem w telefonie przy próbie połączenia.
Update: sprawdziłem opinie aplikacji na google Play i po ostatniej aktualizacji mnóstwo osób zgłasza podobne problemy więc to nie wina telefonu.
  • Odpowiedz