Wpis z mikrobloga

Jak wyglada Ww szamanizm, szuryzm, bolszewizm naukowy ala @arkadiusz-dudzik?

Tak jak na tym filmie:

https://youtu.be/l1mAj7x_ZS0

Pani z komunistycznego UiSraela utyskuje, ze flora bakteryjne zmienila sie na diecie miesnej, miesno-tluszczowej na "niekorzysc". Ta szmanka nie ma pojecia o fizjologii, biochemii ludzkiego organizmu oraz nie zna tab. wart. odzywczych jak dudzik. T zwierzece zawieraja krotko i sredniolanuchowe KT-zalacznik. W zwiazku z tym ludzki organizm nie potrzebuje fermentujacej flory bakteryjnej. Jest tym samym odciazony niepotrzebna bezsensowna praca, ktora wymaga dodatkowej ilosci energii, B, WwiT oraz skladnikow regulatorowych. W zwiazku z tym zapotrzebowanie na witm i min. jest mniejsze na najlepszej #dieta (NIEKETOGENICZNEJ) ever lek. med. Jana Kwaśniewskiego #dodzo .

https://www.wykop.pl/wpis/50812209/#comment-179912115

Zadne pseudo diety wysokotluszczowe #keto ala Berg (oliwa, awokado, kokos, orzechy, inne oleje) xD
#nauka #gruparatowaniapoziomu #mikrokoksy
Pobierz
źródło: comment_1595001473uSkL1SgFHc1Y4IsLeslhKU.jpg
  • 10
Kolego, nadal czekam na kontynuowanie merytorycznej dyskusji, którą porzuciłeś i zacząłeś mnie atakować - a raczej atakować oficjalne stanowisko środowiska naukowego jakie przedstawiłem. Masz problem z tym co stwierdziłem to uderzaj do WHO, NIH, USDA, NRV czy Harvardu. Polecam też wizytę u psychologa, bo agresja słowna jaką przedstawiasz nie jest normalnym zjawiskiem. Może to wynik jakichś niedoborów dietetycznych? ;) Może warto wrzucić trochę błonnika, żeby flora zsyntetyzowała Ci trochę serotoniny czy GABA
@arkadiusz-dudzik: A cos procz smiesznych obrazkow ala Niemazarty( a powiedz Rrrr). Gdzie nauka? xD

Cichosz G., Czeczot H., Giczewska M. (2004). War-
tość biologiczna mleka – ocena poprzez pomiar całkowitego statusu antyoksydacyjnego. Prz. Mlecz., 2: 4–8

Cichosz G., Czeczot H. (2006). Cholesterol pokar-
mowy a zagroŜenie miaŜdŜycą. Prz. Mlecz., 12: 8–12.
Cichosz G. (2007 a). Zdrowotne skutki substytucji
tłuszczu mlekowego olejami roślinnymi. Prz. Mlecz.,
12: 4–9.
Cichosz G. (2007 b). AntymiaŜdŜycowe
Pobierz
źródło: comment_1595008327O5oexQReUWGajfCdRswEYK.jpg
Metaanaliza przed badaniem klinicznym. #bekazpodludzi

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)(
@NooB1980:

W zwiazku z tym ludzki organizm nie potrzebuje fermentujacej flory bakteryjnej. Jest tym samym odciazony niepotrzebna bezsensowna praca, ktora wymaga dodatkowej ilosci energii, B, WwiT oraz skladnikow regulatorowych.


Nie mogłem wytrzymać :D Ale stek bzdur :) Sądzisz, że flora bakteryjna zajmuje się jedynie syntezą kwasów krótko i średniołańcuchowych? A hormony (80% syntetyzowana przez florę bakteryjną), witaminy warunkowe (z grupy B, o których sam pisałeś, menachinon itd.)? Bezsensowną pracą? Przecież to
@arkadiusz-dudzik: E matolku koziolku. Nawiazalem do filmu. Wiem, ze jednoczesne cztyanie i rozumienie tego co czytasz cie przerasta. xD Smieszne memy zobowiazuja na portalu z obrazkami

A hormony (80% syntetyzowana przez florę bakteryjną), witaminy warunkowe xD (z grupy B, o których sam pisałeś, menachinon itd.)? Bezsensowną pracą?


@arkadiusz-dudzik: Poczekaj, chcesz mi powiedziec, ze flora na BT nie produkuje jw?
Patrz zalacznik.

https://drive.google.com/file/d/0BwNA69NLtqSXeWlSYlFjem8wWmc/view?usp=drivesdk

Chcesz mi powiedziec, ze dodatkowa wyrazona w Watach