Wpis z mikrobloga

Po lewej zdjęcie, które JLo wrzuciła dzisiaj na instagrama, po prawej niewyedytowane zdjęcie ze ścianki. Nie wiem co bardziej przykre, że czuje, że musi tak zakłamywać rzeczywistość, czy że ludzie się na to nabierają i wymagają od 50latek, żeby nadal wyglądały jak 20latki, bo "przecież się da, widziałem na insta".

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow ##!$%@?
pianinka - Po lewej zdjęcie, które JLo wrzuciła dzisiaj na instagrama, po prawej niew...

źródło: comment_1594995970B3ujsT0jW9i7vGhtPKZ9Le.jpg

Pobierz
  • 40
@pianinka: Widze ze komcie tez z reddita kopiujesz :)

A co do JLO to jest rozpoznawalna, od jej wygladu zaleza kontrakty i wpływy do prywatnego budzetu, nic dziwnego ze kreuje wizerunek taki a nie inny. Nadal jest chetnie brana do reklam, ludzie z takich mlodych rol ja kojarza i tyle. Zycie. Kazdy by robil tak samo gdyby wiedzial ile to kosztuje (a raczej ile sie traci). Nie kazdy jest Clintem Eastwoodem
No może to zdjęcie po lewej jest mocno przerobione i wygładzone, ale w sumie też bez sensu porównywac z tym po prawej, gdzie ma głupią minę, bo fotka z zaskoczenia. Na takich zdjęciach każdy wygląda 5 razy gorzej i starzej.


@cytmirka: ale tu nie chodzi o to jak wyszła na zdjęciu, tylko o to, że choćby nie wiem co robiła, bez obróbki programami graficznymi nie jest w stanie uzyskać efektu jak
@HetmanPolnyKoronny: No tylko że to zdjęcie to jakieś magazynowe, więc wiadomo że będzie przerobione xD na zdjęciach które Jennifer dodaje na insta jako "selfie" z lekkim makijażem wygląda super. Coś pomiędzy tym lewym a prawym zdjęciem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka: przecież to jest jej praca, ona ma wyglądać dobrze na ekranie, co jest w realu #!$%@? kogo obchodzi. W jej branży twarz to kapitał
@pianinka: przykre to jest wyciąganie jakichkolwiek wniosków ze zdjęć.
Daj mi kilkuminutowy film z dowolną osobą, a wyciągnę takie klatki, że na jednej będzie wyglądać wspaniale, a na drugiej jakby miała zatwardzenie.
@pianinka wykopki niedlugo odkryja, ze oprocz posprodukcji (bardzo istotna), wazne jest jeszcze swiatlo i pozowanie: takir mocne swiatlo jak ja drugiej fotce i powodowany przez to cien wyostrza rysy, uwydatnia zmarszczki i ogolnie postarza.