Wpis z mikrobloga

Jako, że nigdy nie dogodzisz, bo zawsze milion wymówek.
Proszę bardzo @NewBlueSky
Zagrałem jeszcze 2.... w 2 chyba znowu fpx dostałem, więc nawet nie wrzucam..
Tu proszę 3 gra...
Stwierdziłem, że skoro jest tak ciężko trafić na #!$%@? team to trochę pomogę przeciwnikom.
Push na pałę wiedziałem, że heca blisko oddałem mu z 2 kille, jeden do ekko, 1 urgot i jeden ofensywny flash pod turret aby oddać killa dla sivir. W około 15 min 5-5 miałem więc poszedłem afk na jakieś 4-6 min aby enemy mogli bardziej wysnowbalować no i kurier podjechał.
Udało mi się, chcieli już surrenderować, a voli chciał iść afk, więc zacząłem grać w komputer i tak się gierka skończyła...

Za miesiąc znajdę kogoś z podobnym elo i powiem mu aby poszedł afk na całą grę, bo przecież 4 v 5 nie da się wygrać.
#leagueoflegends
Niicooooo - Jako, że nigdy nie dogodzisz, bo zawsze milion wymówek. 
Proszę bardzo @...

źródło: comment_1594989205yCvkA67KsZh7iMcfSOmlRQ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@msea940: nawet przez chwilę nie zasugerowałem, że jestem. wręcz przeciwnie pisałem, że moje main elo to gówno, nawet jeżeli mało kto jest wstanie wejść tak wysoko.
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: no nie, najtrudniejsza mechanika to skill tracking + pozycjonowanie się i nawet pro playerzy mają z tym problem.

Farmienie creepów jest najłatwiejszą i najbardziej podstawową mechaniką każdej roli nawet junglera.
  • Odpowiedz
@Niicooooo: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że gram np 20 gier i wrzuam screena z jednej szczególnej xD idz tam plakac dalej, plaku plak :((((( i możesz zagrać kolejne 1000 gier i nie znaleźć drugiej nawet podobnej do tamtej.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: biorąc pod uwagę twoje rozprawki na temat gier gdzie #!$%@? się 16 razy tak jak w dzisiejszym poście to raczej ty się spłakałeś xd

Zwyzywałeś mnie od ironowych teoretyków, pokazałem Ci, ze można grać adc bez 16 wyjebek pokazałem jak błędne są twoje przemyślenia i jak znikoma wiedza, więc wyciągasz armatę w postaci "idź się spłakać" napisz jeszcze, że masz życie po za grą, a ja gram 24/7 dodaj, że
  • Odpowiedz
@Niicooooo: no jestes ironowym teoretykiem. Rozumiesz że jak gram te 20 gier, a opisuje z nich np jedna to ona jest jakas szczególnie, szczególnie odbiega #!$%@?ścią od normy itp?

spłakałeś się bo jesteś ironowym teoretykiem i tyle. Nie będe cie wyzywać, bo nigdy nie wyzywam glupimy 'epitetatmi' bez powodu i sam siebie pogrążasz w płaczu i agoni xD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: nazywanie mnie ironowym teoretykiem w momencie gdzie mam peak elo, którego nigdy nie miałeś i mieć nie będziesz przynajmniej z takim podejściem jakie masz, jest jak najbardziej wyzywaniem.

I rozumiem, że wrzucasz 1 na 20 gier, co nie zmienia faktu, że płaczesz, że drużyna z gówno elo jakim jest brąz, w którym grasz jest słaba, a sam robisz 16 wyjebek grając adc, składając manamune na ashe...
  • Odpowiedz
@nariish: po za tym dziejszy post @NewBlueSky: jasno pokazuje, że była to jego pierwsza gra na tym koncie, więc takie 20 gier i jeden screen to trochę xd.
szybki edit. mb nie zauważyłem, że to flex to tym bardziej xd
  • Odpowiedz
@Niicooooo: to był pierwszy Ranked Flex na tym koncie. Świetna analiza, panu podziękujemy xD

@nariish: po tym co piszecie widze ze jestescie #!$%@? i czekacie tylko na op gg. Powiecie, build byl #!$%@?, kda bylo #!$%@?, po itemkach i csach czytam ze #!$%@? pozycjonowanie, wgl #!$%@? nick xDD

takiej analizy sie spodziewam po 2 randomach na wykope . pe el

jeden iron teoretyk, drugi fanatyk warmoga na master yi.
  • Odpowiedz