Wpis z mikrobloga

Jako, że nigdy nie dogodzisz, bo zawsze milion wymówek.
Proszę bardzo @NewBlueSky
Zagrałem jeszcze 2.... w 2 chyba znowu fpx dostałem, więc nawet nie wrzucam..
Tu proszę 3 gra...
Stwierdziłem, że skoro jest tak ciężko trafić na #!$%@? team to trochę pomogę przeciwnikom.
Push na pałę wiedziałem, że heca blisko oddałem mu z 2 kille, jeden do ekko, 1 urgot i jeden ofensywny flash pod turret aby oddać killa dla sivir. W około 15 min 5-5 miałem więc poszedłem afk na jakieś 4-6 min aby enemy mogli bardziej wysnowbalować no i kurier podjechał.
Udało mi się, chcieli już surrenderować, a voli chciał iść afk, więc zacząłem grać w komputer i tak się gierka skończyła...

Za miesiąc znajdę kogoś z podobnym elo i powiem mu aby poszedł afk na całą grę, bo przecież 4 v 5 nie da się wygrać.
#leagueoflegends
Pobierz
źródło: comment_1594989205yCvkA67KsZh7iMcfSOmlRQ.jpg
  • 54
@Agilled: no nie wiem, typy pokazuja na prawo i lewo debilizmy, a potem mam im podawac op.gg xD sciska jakichs noobów w srodku i musza plakac i wyzywac.

Gdybym widział sens i że typ może na serio coś ocenić to pewnie bym podał, np na priv żeby nie udostępniać. A póki co widze samych frajerów na tym tagu.
@NewBlueSky: dodałem edit, że nie zauważyłem, że grałeś flexa nikt tego gówna nie gra na poważnie a ty spłakałeś się po flexie.

Pozycjonowanie widać po kda.
Build widać po itemkach.
Oczywiście można Ci pisać 30 razy jedno i to samo, a i tak nie dociera, po raz kolejny, moje peak elo jest w miejscu, w którym nigdy nie byłeś i z tym #!$%@? nastawieniem jakie reprezentujesz nigdy nie będzie.

Dodatkowo chyba
@Niicooooo: @nariish: zacznijcie czytać swoje posty xD jak nie widzicie tam frajerstwa, frustracji (bo ktoś krytykuje wasza ulubiona gre :(((((( ) itp itd no to ja sie nie bede z wami kłócić, bo to strata czasu.

Pozycjonowanie widać po kda.


@Niicooooo: no to już pisałem, ide afk po 15-20 minucie i zawsze mam perfect kda albo stoje pod nexusem, bo co zrobie jak mi Riven albo Diana wyskoczy z
@cinu01: chyba cie #!$%@? typie xD jeszcze niedawno swoj kazdy blad komentowałem na czacie i ew pisałem co mogłem zrobić inaczej. Wiadomo, że to była korzyść dla mnie (takie napisanie, wypomnienie 'wizualne') lepiej zapamiętać ale też było to kiedy grałem głównie na supporcie i nie chciałem żeby później jungler/adc się bał isć za mną, bo ostatnio coś #!$%@?łem i moge być randomem.

Ale obecnie tego nie robie, bo uważam, że 95%
@cinu01: ogólnie zauważenie błędu to droga do sukcesu i ja wiem co robie źle jak robie źle. Np kiedy pinguje uważać bo spodziewam się że wyskoczy stamtąd Riven a później i tak przechodze obok tej ściany albo #!$%@? jedną fale na bocie i #!$%@? bo już wie, że przeciwny mid/top albo mnie okraza albo jeszcze biegnie z bazy.

I co mi to daje, że pinguje, że tu chce warda, że tu
@Niicooooo: tobie i drugiemu drustratowi juz nie odpisuje.

Nie jest to #!$%@? team ale jak np pinguje typowi ze chce warda w miejscu X bo wiem ze z tym wardem szansa ze padne jak debil spada do 5-10%, że nikt na mnie nie #!$%@?. A typ stoi na midzie i nic nie robi, to nie zamierzam siebie karać, skoro nie potrafi nawet posłuchać pingu.

Jak grałem na supku w S9 to
@NewBlueSky:

A typ stoi na midzie i nic nie robi, to nie zamierzam siebie karać, skoro nie potrafi nawet posłuchać pingu.


wcześniej napisałeś

I co mi to daje, że pinguje, że tu chce warda, że tu pewnie jest typ. team nie reaguje, a ja w koncu biore ryzyko bo sie spoznie na #!$%@? tf na midzie forcowanego przez mój ukochany team bo i tak wiem, że ta Riven + Diana rozjadą
@NewBlueSky: i jeszcze jedna sporawa, jak byłem hardstuckiem w d5 kilka lat temu
to boostowałem konta od brązu (nie było jeszcze irona) do platyny i musisz mi uwierzyć na słowo niestety, ale 100% wr kończyło się około golda 1-2 i spadało do 80, w platynie 5 do p2 około 60-70, a w p2 do p1 i d5 wr spadało do 50%, bo po prostu byłem hardstuckiem w d5 i nie umiałem