Wpis z mikrobloga

#biznes #pieniadze #interes #firma #zarabianie #inwestycje #swiat #polska #samochody #samochodyelektryczne

Moi rodzice budują obiekt handlowy, takie mini centrum handlowe powiedzmy w małej miejscowości. Oprócz mieszkań i lokali do wynajęcia myślę o czymś dodatkowym jak stanowisko do ładowania samchodów elektrycznych, bankomat lub coś innego w tym stylu co mogłoby przynoisć dodatkowy dochód. No ale jak widzicie nie mam w tym temacie wielu informacji i nie wiem od czego zacząć, gdzie szukać info. Może ktoś z Was ma doświadczenie w tych tematach i mógłby wyrazić swoją opinię. Może być kontakt na priv
  • 14
  • Odpowiedz
@michalina__: Jeśli to ma być coś z zatrudnieniem osoby do tego to polecam automat do lodów. Znajomi sprzedają je do sklepów i na zewnątrz takich małych pawilonów w małych miastach i mówią, że kilkadziesiąt tysięcy spłaca się kupującym w jednym sezonie spokojnie i jeszcze zarabiają na tym dobrze. No i możesz automat sprzedać komuś innemu jak się znudzi szybko i na tym nie stracisz.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: głównie posiadają takie samochody ludzie, którzy nie jeżdzą w długie trasy, włąśnie po miasteczku czy w obrębie jednego miasta się poruszają, ale tam jest inaczej, ludzie nie mają w zwyczaju jeździć prywatnie w długie trasy, co innego służbowo
  • Odpowiedz