Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@serek_heterogenizowany: jest zajebiście!! ! im więcej ważysz ponad stówę tym lepiej!!! chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE
@serek_heterogenizowany od liceum ważę lekko ponad 100. Nie potrafię sobie wyobrazić jak to jest mieć mniej, tak samo ciężko mi pojąć jak ktoś ma mniej niż 190cm wzrostu. Przecież to trzeba czuć się jak dziecko xD
120 przy wzroście 177 i jest lux. Od lat mnie znajomi zachęcają do zwiększania masy i nie narzekam. Najpierw było 80, a po paru latach wypracowałem te 50kg tłuszczu. Teraz mówią - następny cel 130, ale nie idzie bo już bym ogromne ilości musiał żreć, więc teraz jedząc sobie te 2-3k kalorii utrzymuje masę. Jeśli o bieganie chodzi to nie wiem, bo do poruszania się szybciej niż 6km/h używam auta. Z wad