Wpis z mikrobloga

@Kasahara: czyli ze odkryto konsekwencje z tego co się nosi i zrobili czyste raw na to wychodzi.

No z tego co rozumiem różnica jest taka, ze w raw nie można gumowych gaci które ci pomagają nosić. No to jak wszyscy mogą albo nie mogą czegoś nosić to po co rozdzielać, jedną kategorię #!$%@?ć w ogóle. No chyba ze to mnozy widzów i nie wiem, ktos jest zapalonym oglądaczem sprzętowej a raw
  • Odpowiedz
@iAmTS:

Jakie niby konsekwencje?
Czy według Ciebie skok o tyczce jest nie uczciwy, jazda na rowerze, narty? Niemalze w każdym sporcie nawet bieganiu używa się sprzęt

RAW to tylko chwytliwa nazwa. Bo jaki to RAW jeśli używa się m.in pasa i specjalnych butów? xD Oraz neoprenów też zwiększają wynik?
  • Odpowiedz
@Kasahara: no ja mówię tylko o porównaniu raw do sprzętowego. Żadne dopingowe czy nieuczciwe, nie o to mi chodzi.

Czemu po prostu skoro doszli do wniosku, ze raw ma powstać, bo sprzęt coś tam daje to po prostu nie zmienili zasad ? Na olimpiadzie jest ten sprzętowy? Nie wiem, pytam bo się znasz i jestem ciekawy.
  • Odpowiedz
@iAmTS:

Trójboju nie ma na olimpiadzie żadnego ani RAW, ani sprzętowego.
Komicznie RAW powstał prawdopodobnie dlatego, że ludzi nie było stać na sprzęt wielu.
Są to po prostu obecnie dwie oddzielne kategorie.
  • Odpowiedz
ej a swoją drogą to czemu jest osobna kategoria dla gumiarzy? Czemu nie może być tylko raw? Przecież to bardziej sprawiedliwe jest


@iAmTS:

Czy według Ciebie skok o tyczce jest nie uczciwy, jazda na rowerze, narty? Niemalze w każdym sporcie nawet bieganiu używa się sprzęt


@Kasahara:

Najlepiej jakby wszyscy byli na golasa i już. Jak podczas igrzysk w starożytnej Grecji.
No ostatecznie jakieś niewielkie przepaski, ale nie za ciasne, bo
vostok - > ej a swoją drogą to czemu jest osobna kategoria dla gumiarzy? Czemu nie mo...

źródło: comment_1594933491oHpz3K346mrepWS0PtFAaf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz