Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 283
#bekazpisu #polityka
Transformacja Dudy wygląda mniej więcej tak. W 2015 roku młody, przystojny prawnik. Europoseł znający język obyty w świecie. W 2020 homofob, marionetka prezesa, tymi minami i uśmiechami sprawia wrażenie przygłupa. Co nawet widać na załączniku.
Lubię takie zwroty akcji kiedy rządzący i #tvpis mówili że Trzaskowski ośmieszył kogoś bo wyczuł jego akcent. A potem prezydent Polski ośmiesza się przed całym światem, bo nie rozpoznał rosyjskiego akcentu. Piękny zwrot akcji, nie dało się lepiej tego wymyślić. Życie jednak pisze najlepsze scenariusze.
Co mnie najbardziej ruszyło w rozmowie to to jak mówi że Tusk go nie lubi. Zajebisty dyplomata xd to aż ręce opadają dzwoni sekretarz ONZ a ten gada że ktoś go nie lubi xd co to podstawówka czy rozmowa dyplomstyczna xd fajnie na TT wykpił go Tusk mówiąc o szczerości Dudy. Aż boję się pomyśleć co on gada na tych spotkaniach.
Pobierz rutkins - #bekazpisu #polityka
Transformacja Dudy wygląda mniej więcej tak. W 2015 ro...
źródło: comment_1594880787UxfjmpjbhLmgOSVoJ2jiCB.jpg
  • 29
@justkilling: No jaką masz wiadomość. Bo codziennie media komentują głownie komentarze polityków z twittera. Zobacz sobie wczorajszy dzień Sikorskiego. Masa polityków nic po za twitterem nie robi. A zachowanie polityka ocenia się po wszystkim i jak już ktoś wyżej wspomniał, kawał z niego chama i prostaka, a z jakiegoś powodu robi się z niego Chada, który ma przegrać wybory w 2025 (przykra wiadomość).
@jaskins: Kurde, nie chcę oceniać poziomu przystojności, ale jak na swoją pozycję wygląda co najmniej godnie w aspekcie wizualnym - czy to aparycja, czy to sposób ubioru. Paradoksalnie są to jego największe zalety. Oczywiście przez uległość charakteru, mało poważny sposób bycia, albo bycie "miekką kluchą" nie wykorzystuje tego potencjału koniec końców, a podczas zagranicznych negocjacji wygląda znacznie mniej poważniej, niż BK, czy nawet nie wspominając o AK. Ale tak jak wspomniałem
@justkilling: Ale mam dla Ciebie jeden przykład. Chcesz powiedzieć że twitter nic nie znaczy, to dlaczego wczoraj szerokim echem po wszystkich mediach obiła się blokada Borysa Budki przez Czarzastego? I to nie było eksponowane jako news z pudelka tylko jeden z głównych newsów (na szczęście nie pilnych). Dyplomacja dzisiaj to też głupie/mądre wpisy i relacje z ludźmi na mediach społecznościowych. Kolejny przykład to awantura z Mossbacher. Przecież to się działo wyłącznie
to dlaczego wczoraj szerokim echem po wszystkich mediach obiła się blokada Borysa Budki przez Czarzastego?


@Dustandbones: Bo media piszą to w co ludzie klikają? Podejrzewam że szerokim echem odbijają się również rzeczy typu rozwód Małgorzaty Rozenek, a to jest porównywalny news, tylko tamten ze świata polityki. W sporcie jest to samo piłkarz powiedział że kiepsko mu poszedł mecz i nagle media piszą że chce odejść z drużyny. Nie dajmy się zwariować
Dyplomacja dzisiaj to też głupie/mądre wpisy i relacje z ludźmi na mediach społecznościowych. Kolejny przykład to awantura z Mossbacher. Przecież to się działo wyłącznie przez twitter xD.


@Dustandbones: a tutaj odsyłam do definicji czym jest dyplomacja bo to nie jest tak że każde robienie polityki to dyplomacja