Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 283
#bekazpisu #polityka
Transformacja Dudy wygląda mniej więcej tak. W 2015 roku młody, przystojny prawnik. Europoseł znający język obyty w świecie. W 2020 homofob, marionetka prezesa, tymi minami i uśmiechami sprawia wrażenie przygłupa. Co nawet widać na załączniku.
Lubię takie zwroty akcji kiedy rządzący i #tvpis mówili że Trzaskowski ośmieszył kogoś bo wyczuł jego akcent. A potem prezydent Polski ośmiesza się przed całym światem, bo nie rozpoznał rosyjskiego akcentu. Piękny zwrot akcji, nie dało się lepiej tego wymyślić. Życie jednak pisze najlepsze scenariusze.
Co mnie najbardziej ruszyło w rozmowie to to jak mówi że Tusk go nie lubi. Zajebisty dyplomata xd to aż ręce opadają dzwoni sekretarz ONZ a ten gada że ktoś go nie lubi xd co to podstawówka czy rozmowa dyplomstyczna xd fajnie na TT wykpił go Tusk mówiąc o szczerości Dudy. Aż boję się pomyśleć co on gada na tych spotkaniach.
rutkins - #bekazpisu #polityka
Transformacja Dudy wygląda mniej więcej tak. W 2015 ro...

źródło: comment_1594880787UxfjmpjbhLmgOSVoJ2jiCB.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@jaskins: To żadne geny, całe lata był szczuplutki, a teraz spoczął na laurach, przestał dbać o siebie, lepiej mu się powodzi, to i bęben rośnie. Każdy z nas tak by wyglądał z takim trybem życia. Genów to może nie ma do włosów, choć z drugiej strony jak na 50-latka też nie wygląda tragicznie.
  • Odpowiedz
@swagerstom: Tak, też na to zwróciłem uwagę, ale doszedłem do wniosku, że to właśnie Trzaskowski ma "dobre geny". Jak patrzę na 50-latków w swoim otoczeniu, to większości raczej bliżej do Dudy - delikatny brzuszek, siwiejące włosy, łysina. To Trzaskowski wygląda na 7 lat młodszego w mojej opinii :D
  • Odpowiedz