Wpis z mikrobloga

@epic_25: Było zajebiscie jeśli chodzi o godzine i jazdę na miescie mało samochodów i chłodno, potknąłem się na ósemce i wolnym slalomie ale za drugimi próbami było ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michalmisiek: powolutku... Opisz proszę: ile czekałeś na egzamin, gdzie uczyłeś się jeździć, jakie doświadczenie miałeś przed kursem, na czym zamierzasz mieć najbliższy szlif (model i pojemność) :P
  • Odpowiedz
@michalmisiek: gratki, mnie ósemka pokonała, uczyłem się na dojechanym moto, na egzaminie dostałem nówkę, byłem pierwszą osobą, która nią jechała i było zbyt gładkie wszystko. A na starym to jeszcze dzień wcześniej manewry wywijalem na pewniaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) byłem całkowicie pewny zdania, jeszcze teoria 100% w 10 minut
  • Odpowiedz
Gratulacje, także miałem dwa tygodnie temu analogiczna sytuacje. Dużo problemów na placu, żadnego błędu na mieście. Ja robiłem kurs i zdawałem w Łodzi. Cena kursu 1650, egzamin 170. Nigdy wcześniej nie jeździłem na moto. Egzamin zaplanowałem na godzinę 10, niby mały ruch a dużo ELEK jeździło. Nie trzeba się bać i na mieście jak ELKA zamula to wyprzedać.
  • Odpowiedz