Wpis z mikrobloga

Co tu się stanęło!? Jak i czemu? Doctor nie jest władcą czasu? Tyle lat historii, a okazuje się, że Chibnall psuje uniwersum. Dziecko spoza czasu jest początkiem Gallifrey. Wszyscy władcy mają 12 regeneracji. Doctor też tyle miał, ale przecież dostał dodatkowe w poprzednich sezonach jak odnalazł swój dom. Czyli władcy wiedzieli kim naprawdę jest i udawali głupich, żeby się nie wydało? No i co z matrycą wspomnień i wiedzy po wybuchu? Skoro wszystko było zaszyfrowane, to po wybuchu od przeciążenia wspomnieniami te stare nie powinny od razu polecieć do Doctora? Dlaczego cybermeni byli w stanie ulepszyć ciała martwych władców? No dobra, to może nawet jest logiczne, bo potrzebują części organicznych. No ale do ciężkiej cholery jakim cudem się regenerują? Przecież władcy mieli po 12 regeneracji. Martwe ciało nie powinno mieć już tej mocy nawet po ożywieniu? Skoro Mistrz pozabijał władców, to zabił ich wszystkie pozostałe inkarnacje. To się kupy nie trzyma. Skoro cząstka śmierci zabijająca całe organiczne życie została użyta, to w nowym sezonie powinniśmy mieć nową inkarnację Mistrza i zostaną mu już tylko dwie regeneracje do całkowitej śmierci. Pytanie ile regeneracji ma jeszcze Doctor? Czy będzie szukać teraz swojego prawdziwego domu? I dlaczego nosorożce ją zamknęły w więzieniu?

A co do Mistrza, to Sacha Dhawan super go odgrywa.

Zawołam was, bo czytaliście ostatnie moje wypociny: @wajdzik @qnebra

#doctorwho
Cesarz_Polski - Co tu się stanęło!? Jak i czemu? Doctor nie jest władcą czasu? Tyle l...

źródło: comment_1594844795KFmcgTD9hl5W0PDe5Mnzdc.jpg

Pobierz
  • 6
@Cesarz_Polski: Odpowiedź brzmi: Chibs writing. Po prostu.

Co tu się stanęło!? Jak i czemu?


Czibs wziął się za kombinowanie w historii DW.

Doctor nie jest władcą czasu? Tyle lat historii, a okazuje się, że Chibnall psuje uniwersum. Dziecko spoza czasu jest początkiem Gallifrey. Wszyscy władcy mają 12 regeneracji.


Yep, Czibs. Narzucili sobie taki limit, przy okazji ograniczyli regeneracje TC, co wydaje mi się naprawdę głupie. To w końcu te regeneracje TC