Wpis z mikrobloga

Mirki help! Tak się nie fortunnie złożyło, że moment na wymianę oleju w aucie wypadł na okres kiedy jestem w Niemczech, facet w warsztacie rzucił mi dużą cenę za wymianę oleju wraz z filtrami - 250€ !! Sic! Jak powiedziałem, że to dużo to śmiał się ze mnie i rzucił, że jak sam kupię mu zestaw do wymiany to zrobi mi to za 70€ ale nie znam się kompletnie na autach i stad moje pytanie - Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki olej mam wybrać ? Albo cały zestaw ?


#samochody #mechanikasamochodowa #kiciochpyta
  • 11
@Iskaryota: @blackphoenix: @biskup2k: o #!$%@? ale debil ze mnie, zapomniałem dopisać XDDDD chodzi o Ford Focus mk3 2.0 diesel 110kw 2015 rok olej był wymieniany zwykle co 10 tysięcy ale teraz nie było opcji zrobienia tego szybciej i wybiło już 20 tysięcy od ostatniej wymiany (20 tysięcy tak podaje producent)
@rolnik_wykopowy: No z miesiąc, od zawsze mi wpajano, że jak mam nalatane polowe tego co producent proponuje to już trzeba lecieć wymieniać olej, wiec trochę obsralem zbroje jak ogarnalem ze już przejechałem tyle co każe producent
@b_realm8 jeździj i wymień w Polsce to nie jest rozrząd z podwójnym nalotem żeby się czegokolwiek bać

Ja ostatnio za wymianę oleju który kupiłem sam zapłaciłem 40zl