Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lucider5: Twoje porównanie brzmi tak, jakby łatwiej było znaleźć prostytutkę, która rzuca pracę i zaczyna normalne życia, niż kobietę, która w swoim życiu miała kilku partnerów seksualnych.
  • Odpowiedz
@GrumpyStar niż dziewice, bo takiej szukam i po przekroczeniu pewnego wieku chyba jest więcej prostytutek. Gdzie pisałem 9 kobiecie z mals ilością partnerów? Pisałem o dziewictwie
  • Odpowiedz
Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym. Ogromnym! Spytacie: który jest szczęśliwy? Żaden - jeden jeździ na wózku, a drugi ma padaczkę.
  • Odpowiedz
@reddml: bierzcie doświadczone. Nigdy nie miałem lepszego seksu niż że starszymi i z długim stażem. Na Tinderze umawiałem się z laskami młodymi które zapewniały, że co to nie one a seksy były przeciętne, lody przypominały lizanie lizaka , zero finezji. Jeszcze nie rozumialy jak mogę nie chcieć wytrysku i mam się spuścić do końca spotkania. Inna kwestią to zale jakie sluszałem na temat kochanków, gdzie 15 min to maks a
  • Odpowiedz
@Arboree: @zeMadafaka: @TheHatefulCoder: @VeleiN: @akhdir: @ruszka: @RubinWwa: @Jestembogaty:
Dla różnych ludzi seks ma róźne znaczenie. Dla większości katolików jest czymś wyjątkowym i zarezerwowanym dla jednej osoby przez całe życie. Dla ogółu społeczeństwa nie jest aż tak ważny, by ograniczać liczbę partnerów seksualnych do jednego aż do śmierci, ale jednocześnie na tyle ważny, by nie praktykować go
  • Odpowiedz
@Rozbrykany_Kucyk: Statystyki pokazuja jasno ze jak loszka uwaza ze to tylko aktywnosc i rozrywka to konczy sie to katastrofa. Twoje subiektywne anegdotki to nie jest zaden argument. Domyslam sie ze po prostu jestes z taka przechodzona laska i teraz sobie to racjonalizujesz, wspolczuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla większości katolików jest czymś wyjątkowym i zarezerwowanym dla jednej osoby przez całe życie. Dla ogółu społeczeństwa nie jest aż tak ważny


@Rozbrykany_Kucyk: Odpowiedz sobie na pytanie; w jakich warunkach lepiej wychowywać dzieci, wiedząc o tym co się dzieje z dzieciakami gdy wychowują się w rozbitych rodzinach i wiedząc o tym, że katolicy tworzą trwalsze małżeństwa (i bardziej szczęśliwsze, bo potrafią sie pogodzić), a ateiście wręcz odwrotnie. Gdy już sobie
  • Odpowiedz
Taką retorykę o "wyżutych gumach", "splamionych prześcieradłach", czy "zużytym sprzęcie" słyszałem chyba tylko od katolików.


@Rozbrykany_Kucyk: Jeszcze "obgryzione jabłko", do kompletu z instrukcji nauczyciela religii
  • Odpowiedz
@Rozbrykany_Kucyk:

Twój wpis sugeruje jakby liczba partnerów seksualnych miała wpływ na wartość kobiety


Ma i jest to kwestia psychologii ewolucynej. Oczywiscie w kwestii szybkiego seksu czy przelotnej znajomosci mezczyzna nie bedzie patrzyl na liczbe partneroe kobiety.
Ale juz na stsla partnerke wybiesze sobie kogos mniej imprezowego od laski ktora soala z trzydziestoma.
Kobiety maja dokladnie tak samo
  • Odpowiedz