Wpis z mikrobloga

@Arboree: przez 25 lat trochę mogła zmienić się ta statystyka. Badania są z 1995, a przyznam się, że nie chce mi się szukać niczego aktualnego. Jakbyś znalazł, to wołaj śmiało
  • Odpowiedz
w sumie i nie wiem o co cały ten spór


@PiterParter: o to kłamliwe #!$%@?, że wyruchane są lepsze od dziewic i wierniejsze ( "bo się już wyszalały" XD ), podczas gdy badania wskazują zupełnie na odwrotny trend.
  • Odpowiedz
@Arboree: statystyka statystyką, ale patrząc na wszystkie te słupki można dojść do wniosku, że małżeństwo z dziewicą może się rozpaść, a z babką co miała kilku partnerów- trzymać do końca życia. Czy prawdopodobieństwo na utrzymanie się tego pierwszego jest większe? Sugerując się statystykami, tak. Ale jeśli człowiek całe życie będzie kierował się tylko tymi słupkami, to może ominąć go wartościowa relacja z kimś, kogo przekreśli za ilość byłych partnerów seksualnych.
  • Odpowiedz
@Rozbrykany_Kucyk:

Ale ilość partnerów seksualnych wpływa na wartość kobiety - im bardziej rozwiązła, tym mniejszą szansa na zbudowanie trwałego związku, a także większą szansa na to, że będzie niewierna. To nie jest kato #!$%@?, czytałem kiedyś badania na ten temat.
  • Odpowiedz
@Wzgardzony: Ja nic nie neguje, ale jeśli rozpada się, np. 70% małżeństw, gdzie partnerzy mieli ileś partnerów seksualnych przed ślubem, to chyba te 30% nadal pozostaje ze sobą? Czy nagle magicznie znika? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Obiekcja: możesz wyjść za alkoholika, hazardzistę i narkomana, oraz doprowadzić że z tego wszystkiego wyjdzie. Możecie nawet razem spłacić milion złotych długu. Statystycznie jest to możliwe.
Ale dla niektórych to czynniki ryzyka, które biorą pod uwagę. Nie jest to konieczne i pewnie niektóre wolą zadłużonych facetów, ale nie widziałem jeszcze żeby jakaś dziewczyna pisała "no i co #!$%@?, bierzecie facetów na gotowo? Ja tam wolę zakasać rękawy, wzmocnić więź, spłacać
  • Odpowiedz