Wpis z mikrobloga

Pewien hotel w Bułgarii który zarezerwowałem przez Booking właśnie chciał mi pobrać opłatę z karty na której nie miałem wystarczającej ilości środków... Napisali mi wiadomość ze mam sam opłacić przez linka i bramkę "myPos" do 23:59 inaczej anulują rezerwację... Trochę dziwna praktyka bo pokój był z opcją płatności na miejscu. Jest to hotel wyższej klasy.
To bezpieczne? Po wejściu w spersonalizowany link na dole pisze ze w historii transakcji będę miał nazwę tej transakcji jako "myPos *XXXX TRAVEL" choć hotel nazywa się całkowicie inaczej... Ktoś cos?
#booking #hotel #pieniadze #finanse #bank #banki #podroze #podrozujzwykopem
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinowy: nie da się sprawdzić po tym co mówisz. Liczy się konkretna rezerwacja, na bookingu nie ma czegoś takiego jak zmiana warunków bo dziś ustawili bezzwrotną a ty zrobiłeś miesiąc temu. Spójrz na swoją rezerwację, nie na to co teraz oferują, tam wszystko jest napisane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bigger: są zasadniczo monopolistą, nikt inny się nie liczy, wydają na pozycjonowanie takie pieniądze, że z własną stroną nie masz szans, nawet jak zrobisz wizytówkę google to potrafią ukraść nazwę i pojawiać się jako rzekomo ty na pierwszej pozycji w google ale na bookingu, a to wiąże się z tym, że trzeba mieć tam konto i płacić gigantyczne prowizje które nie są negocjowalne jak nie jesteś hiltonem, do tego kilka innych
@Marcinowy: W zeszłym roku miałam podobna sytuację. Po zarezerwowaniu hotelu z płatnością na miejscu dostałam maila, ze nie mogą ściągnąć z karty i zaraz anulują. Podczas rozmowy telefonicznej potwierdzili rezerwację i płatność na miejscu...